Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párterápiás gyakorlatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párterápiás gyakorlatokat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Se Youtube-on se Google-ön nem találtam semmi releváns választ. Olyasmikre gondolok,hogy miket szokott ajánlani egy párterapeuta,pl hogy írjatok fel dolgot amit tiszteltek a másikban,a nap végén mindig beszéljétek meg ha megbántottátok a másikat stb.

2018. szept. 6. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem véletlenül kell ezért szakemberhez menni.
2018. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
Békülőa szex sok orállal.
2018. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
*Békülős
2018. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok,légyszi 😉
2018. szept. 6. 18:54
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

#4

Nem azt tettem? 😉

2018. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Te beteg vagy!
2018. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mert? 😂😂
2018. szept. 6. 19:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk azt tanácsolta, hogy legyen minden nap egy óra, amikor csak beszélgetünk, őszintén, bármiről. Mi ezt vacsora közben szoktuk, leülünk ketten, se telefon se tv, és beszélgetünk.

Aztán este elalvás előtt mindíg mondjuk egymásnak, hogy "szeretlek".

Azt is tanácsolta, hogy legyen "én" idő, pl. amikor én olvasok ő tv-zik. Vagy valami más, én fodrászhoz megyek ő meccset néz ilyenek. Most ez jut eszembe.

2018. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Még eszembe jutott, hogy ha megbánt, vagy felidegesít, akkor inkább volnuljunk külön, ne szóljunk vissza egymásnak soha haragból, hanem higgadjunk le, és utána beszéljük meg.
2018. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Tükör viselkedés. Játszátok el, hogy bizonyos szituációkban hogy viselkedik a másik (pl. boltban, vitában, vezetés közben stb...) és aztán azt, hogy szerintetek hogy "kéne" viselkednie.


Figyeljetek oda az apróságokra. Pl a pasi mosogasson el, a csaj meg vegyen neki sört az esti meccshez.


Idézzétek fel a jó emlékeket. Közös első randi, kedvenc emlék stb...


Elismerésem, hogy helyre szeretnétek hozni. Sok sikert, remélem sikerül. ^^

2018. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!