Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem térdkímélő...

Tudnátok nekem térdkímélő gyakorlatokat mutatni, mondani?

Figyelt kérdés
Kopás van a térdembe sajnos.A doki egyaltalán nem ajánlja a futást. Korábban sokat jártam futni (8 km volt az átlag) és sokat guggoltam is. Hozzáteszem nem a futástól meg a guggolástól kopott meg. Valószínű örököltem a rossz térdeimet. Szeretném valahogyan visszahozni a lábizmaimat. Le is töltöttem pár edzős appot de sok guggolás illetve térdet terhelő gyakorlatok vannak benne. Mivel tudnám erősíteni a lábaimat mondjuk otthon? 20/L

2018. máj. 21. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A youtube-n írd be, hogy térdkímélő edzés.
2018. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Milyen orvosnál voltál? Sztk-s? Teljesen biztos, hogy porckopás? 20 évesen nagyon valószínűtlen. Ajánlanám, hogy menj el egy gyogytornaszhoz vagy a súlypont ízületi klinikára, mert lehet hogy valami más áll a háttérben. Pontosan milyen gyakorlatokat szeretnél? Melyik izomcsoportra?
2018. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen sajnos kopás. Örököltem apám rossz térdeit. Maszek orvosnál voltam. Porcképzőt is szedtem 3 hónapig. Azt mondta ha nem.lesz változás akkor egy kis műtét kell mert egyébként kicsit ferdék is állítólag. Na most én ilyen fiatalon nem hagyom magam. Lehet ellátogatok majd pesten a sportkórházba.

A comb izmaira gondoltam, belső comb izom meg vádli.

2018. máj. 21. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!