Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok mondani ilyen gyakorl...

Tudnátok mondani ilyen gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy kondiparkban edzek,de sajnos nem megy a huzodzkodas.maximum 2-t tudok megcsinalni

De elég sok bicepsz és hát edzés a huzodzkodasra épül. Tudnátok olyan gyakorlatokat amivel a hatamat vagy bicepszemet tudnám erősíteni huzodzkodas nélkül ?

A széles fekvőtámaszt ismerem hátra,de kb ennyit..



2018. jún. 21. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Vegyél különböző erősségű gumikötelet, és azzal húzódzkodj. Vagy csinálhatsz negatív húzódzkodást, Australian pull upot, hajlított karú tartást. Fekvőtámaszt hiába csinálsz hátra, mivel az alapvetően egy mell-váll-tricepsz gyakorlat. 😁
2018. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

hany eves vagy?? 12 voltam és 1 fekvot se tudtam lenyomni sehogyse meg fel fekvot se, vettem pár sulyzot-decathlon, és 2kg-sel kezdtem csak bicepszre gyurtam 14evesig(akk kptam 20kg-s decathlonos szettet), és akk már 30+fekvot lenyomtam, csak poenbol fekvoztem

és észrevettem valamit,


h a kor nagyon számit mindenben,


am csinálj egy csomo fekvot kb 20korul már menni fog 4-5huzodkodas akk kzdj el tolodzkodni is

fekvo: leengedded, mellbimbo leér, de nem pihensz, nem engeded el a tested, hanem rogotn feljosz

szélesben én 90fokig engedem kb de tobbinel tartom a fentit

és sokan ott kezdtk ahol te

most21huzodkodast tudok, chin-upsbol nem tudom h mennyit

(chin up, és pull up nem ua.)-elejen nem szamit de 10korul mar fog

és eddzz lábra is koran erdemes kezdeni mert ha hiszed ha nem nagyon jol nez ki ha van


és ird be youtube: thenx

és ő majd segit ha tudsz 10-15fekvot, és 5huzodzokodast, és 5 tolodzkodast


most is megnezheted de videoinak nagyreszehez kozod sem lesz, még :D


sok sikert

2018. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] Ezt próbáld ki, itt a lábad a talajon van, és minél alacsonyabban van a rúd annál nehezebb.
2018. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jók amiket előttem leírtak, de én maradnék a klasszikusnál: gyakorold

Ha már 2 megy, akkor van miről elindulni. Csinálj meg 2-t, pár fekvő, és 5 perc pihi. Majd megint ez, és megint, és megint. Rendszeres gyakorlással a kettőből könnyen lesz 3 majd 4, és idővel lazán nyomod majd tizenkettesével körökre bontva :D

Csak csináld, ha kevés megy akkor keveset, de sokszor.

( heti 3-4 edzés elég, egy edzős napot minimum 1 nap pihenő kövessen)

2018. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg csináld azt, hogy megfogod a rudat, mintha húzódzkodni akarnál, de húzás helyett felugrasz, majd megtartod magad a felső holtponton, és szép lassan leengeded magad.
2018. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! Sokat segitettetek.

15 vagyok.igazabol 14 évesen edzettem 5honapot konditeremben és akkor már ment a huzodzkodas .kb 10et tudtam..

Aztán kimaradt egy év és ennyire lement az erőm..

De kipróbálom amiket irtatok

És természetesen mindenkinek megy a pacsi

2018. jún. 22. 04:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!