Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem sajnáljátok azokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem sajnáljátok azokat, akik még 20 éves koruk előtt tartós párkapcsolatba kerültek és nem tudták rendesen kiélni magukat?

Figyelt kérdés
Nem tapasztalták meg az élet szépségeit, szerintem...

2018. szept. 6. 21:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem úgy van egy kapcsolatban, hogy akkor 4 év után szakítunk.
2018. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mit sajnáljak pl. magamon? Senki nem tartott fegyvert a fejemhez, h legyek 20 éves korom előtt tartós párkapcsolatban. Én az élet szépségeit a párommal éltem meg, egyáltalán nem hiányzott, h fél évente, évente sipákoljak, h jajj szakítottunk most mi lesz, aztán megint pár hónap, év múlva megint sipákolás. :))

Az meg aztán full marhaság, h alkalmazkodni kell, de úgy, h nem érzed jól magad. Meganagyszart! Én a párkapcsolatban is azt csináltam amit akartam. Ha egyedül akartam menni vhova, elmentem. Ha kajálni akartam főztem, ha nem volt kedvem nem főztem. stb. Csak segítettük egymást, nem hátráltattuk. Az, h közben nem faxról faxra jártam külön hálás voltam. Foglalkozott velem annyit a párom, h néha már inkább szabadultam volna, na jó nem, de nem panaszkodhattam. :)

Fura elképzelésed lehet az élet szépségeiről... :)

2018. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%
Miért sajnálnám őket, ha boldogok? Nyilván önként választják. Az meg, hogy lehet, hogy 10 év múlva szétmennek? Na és? Lehet aki meg "kiéli" magát, ugyanúgy egyedül fog megdögleni, ráadásul nem is szerette soha senki.
2018. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
86%
Meg ezek szerint a kur.vák az élet császárai mert jól kiélik magukat, és még keresnek is vele. Mégis közülük kerül ki a legtröbb öngyilkos, drogos, vagy lepukkant senkinek sem kellő vénlány.
2018. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%

Nem sajnálom őket, miért tenném? Egyrészt az ő döntésük, másrészt meg nem vagyunk egyformák. Van, aki megbánja később, van, aki nem. Vannak az egyedüllétnek is örömei, és itt nem feltétlenül az alkalmi szexre gondolok.

Sajnálni meg nem fogok senkit.

2018. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
19%
Énszerintem is fényévekkel jobb és boldogabb az élet egyedül. Sajnálni nem sajnálok senkit, akit a párkapcsolat tett tönkre - akinek van esze, hamar belátja, hogy mennyire egy fölösleges dolog az egész. Akinek pedig nincs, nos...az ő élete, úgy rontja el, ahogy neki jólesik.
2018. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%

Én csak a magam nevében a saját példámból kiindulva tudok nyilatkozni. Én akkor se járnék iszunk hányunk belefekszünk bulikba nem pasiznék mert soha nem vágytam az értelmetlen egy éjszakás pár hetes hónapos kalandokra ha nem lenne a párom. Unalmas vagyok? Lehet. Lesz e sok olyan sztorim amin röhöghetek? Úgy hiszem igen de ezek nem a nagy bulikhoz fognak kapcsolódni.

Lesz e x+n pasi akivel nyalakodtam? Nem és nem hiszem hogy valaha hiányozni fog.

El kell tudni fogadni hogy nem vagyunk egyformák. Én rosszul vagyok attól ami a húgom szerint buli meg kiélés. Szerintem gáz ahogy viselkednek és szégyellnivaló ha egy lány félholtra issza magát és másnap a barátok mesélik el mit művelt. Ők élvezik.

Ugyanakkor nem bánom hogy páromnak meg volt ez a korszaka. Ő olyan akinek kellett az erezd el a hajamat az életébe és már kinőtt belőle.

Nem sajnálom azt aki kapcsolatban van ahogy azt sem aki minden éjjel kint van az éjszakában flörtölget és lefekszik bárkivel akivel kedve tartja. Mindenki a saját életét és vágyait követi ami nem lehet ugyanaz mind a 7 milliárd embernél.

2018. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom miért, de nem akartam magam sose "kiélni". Életem kétharmadát úgy töltöttem, hogy mindenem megvolt aztán apránként majdnem mindent elvesztettem, de mára többé-kevésbé jól vagyok. Mikor úszott minden, azt kellett tapasztalnom, hogy amik úsznak, nem is igazán fontosak, nélkülözhetők. Az elvesztett dolgok közül viszont valakinek a hangja dereng fel, azt mondja "kisfiam, csak az tart örökké, amit szívből adsz másnak, mert ha tőled el is veszik, annál mindig ott lesz, akinek adtad". Nem tudom mi értelme lenne vagyont, skalpot, hírnevet, dicsőséget gyűjteni, ha nem kezdek vele semmit vagy nincs akit érdekeljen. Elunná az ember hamar.

32/f

2018. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
De igen, sajnálom őket.
2018. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell sajnálni. Ha jól érezték magukat, és lehet, hogy életük párját találták meg.
2018. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!