Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zenész a párom, minden hétvégé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zenész a párom, minden hétvégén úton van, hétköznap pedig a rendes állásában dolgozik estig. Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
Én vagynék a közös időre, kirándulásokra egy évben egyszer nyaralni menni vagy csak együtt lenni de nem voltunk együtt tavaly december óta sehol mindig csak megy nincs ideje semmire. Nincs egy szabad hétvégéje sem. Nyáron lagzi, ősszel szüreti bál, születésnapok, tejfakasztók. Mikor mi. Annyira rossz, hogy mindig egyedül hagy. Együtt élünk az én szüleimnél,én 22l vagyok ő 28 f. Mit tegyek, hogy több időnk legyen? Szeretjük egymást hűségesek vagyunk. Egy darabig jártam vele a bulikba de meguntam a felette ülést egyébként.
2018. szept. 9. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Még kb. 5-10 év, és utána le kell állnia ebből a hajtásból mert ki fog merülni.
2018. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar veled több időt lenni akkor ez veszett ügy. Te egyedül nem tudsz tenni semmit.
2018. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy nálatok lakik,azon kívül sok minden nem történik köztetek... Állítsd válaszút elé,vagy tesz valamit egy párkapcsolatért,vagy költözhet.
2018. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod, hogy meddig bírod. Mindenkinek más a tűréshatára.


Én sem örülnék neki. Én is szeretnék közös programokat, mondjuk nem minden hétvégén, hiszen szereti azt, amit csinál. De ha arra egyáltalán nem hajlandó, hogy néha velem is legyen, szakítanék. Egyedül lenni egy kapcsolatban.. nem lennék boldog.


34N

2018. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogyan az utolsó mondta, próbáljatok meg kompromisszumot kötni: legyen havi egy szabad hétvége úgy, hogy legalább egy héttel előtte szól róla.

Így te is kötsz kompromisszumot, mert nem azt várod, hogy dobjon el minden fellépést, és ő is, mert csak a zenélésre szánt ideje negyedét kell "feláldoznia".


De ha nem megy, akkor sajnos szakítanotok kell. Ez így nem kapcsolat, ha nem töltötök minőségi időt együtt. Ha ő olyan típus, hogy mindenáron menni akar, vagy azt hiszi, hogy te megváltoztatni akarod, akkor sajnos ki kell mondani, és be kell látnod, hogy nem vagytok egymáshoz valók.


Sem te, sem ő nem vagytok emiatt sem "rosszak" sem "jók", csak mások. Ennyi.


22 éves vagy, ő is 28 még csak, mindkettőtöknek bőven lesz ideje magához illő párt találni, nem b*sznyintjátok el az időtöket teljesen feleslegesen egymás mellett.

2018. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!