Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet ezt így bírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ezt így bírni?

Figyelt kérdés
Párommal több mint fél éve vagyunk és élünk együtt,lassan minden nap csinál valami veszekedést és itt hagy, letilt mindenhonnan. Egyáltalán nem érzem magam hibásnak mert szó szerint semmit nem csinálok vagy mondok, ő generál egy veszekedést a semmiből és haza megy. Régebben még futkostam utána mert rossz volt hogy elment de már tök nyugodtan fekszek le ilyenkor. Kicsit azt érzem hogy meguntam már ezt a szórakozást. Szeretem de eléggé meguntam ezt és már van hogy egy nap többször is eljátsza ezt. Normális az hogy ezt már nem bírom annyira? 24/F
2018. máj. 12. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

sokszor akkor csinálják ezt az emberek, ha szeretőjük van, generálják a veszekedést, a semmiből.

az meg, hogy ide oda szaladgál, gyerekes, tedd ki a fenébe, még most, sőt...rég ki kellett volna.

egyszer ha elmegy, hagyd a zárba a kulcsot belülről, majd észbe kap, vagy cseréltess zárat. ez nem egy felnőtt emberhez való viselkedés.

2018. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sejtettem hogy te vagy a férfi már ahogy elkezdtem olvasni :D exem is csinált ilyen műbalhékat... Jobb ha hagyod az illetőt és keresel normális nőt!
2018. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semeddig nem lehet bírni.

A csaj valószínűleg szakítani akar, de gyáva hozzá, ezért ki akarja provokálni, hogy te hagyd ott.

2018. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez mégis milyen kapcsolat? :D Dobd ki a hisztis libát.
2018. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként is azt mondom, hogy nem kell ezt tűrnöd, ennyi erővel jól is érezhetnéd magad olyannal, aki nem cirkuszol, meg tiltogat gyerekesen. Abban van igazság, hogy ha már minden apró dolgon veszekszik valaki, ott a háttérben van egy nagyobb ok, ami nem feltétlenül a megcsalás, de a szerelem hiánya biztos.
2018. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ember, elhasaltál a shit teszten! Legközelebb légy tökösebb.
2018. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem birod ki bírná ezt? Lehet nem meri megmondani hogy már vegzett igazából veled azt várja Te rakd ki! En megis tenném a helyedben ennek így semmi értelme!
2018. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!