Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felhívnátok ebben az esetben a párotokat?

Figyelt kérdés
Átment az egyik haverjához, viszont több, mint 4 órája nem jelentkezett, ami egyáltalán nem jellemző rá.
2018. szept. 10. 01:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Ha mond időt, hogy meddig megy, akkor ha késik felhívod minden oké-e, ha nem mond időt, akkor meg úgy veszem 24 órán belül valamikor jelentkezik, ha ez lejár keresem én. Ha nem csinál rendszert abból, hogy csak úgy eltűnik, akkor rugalmasan tudom kezelni, ha még csinál, akkor verem az asztalt valami támpontért, mert annyi legyen már.

32/f

2018. szept. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Együtt élünk és nem mondott semmit, hogy mikor jön, mint mindig.
2018. szept. 10. 01:50
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Ne zavard. Valószínűleg épp benne van valakiben!
2018. szept. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, már vártam egy ilyen választ
2018. szept. 10. 02:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én aludnék ahogy magamat ismerem :)

A párom ezen is kiakadt már pl hogy meg sem kérdezem hova megy, azt hiszi nem érdekel :)


Miközben én az exemmel annyi ideget megettem már ilyenek miatt hogy a következő azaz mostani kapcsolatomba nem fogom ugyanezt hozni. Én már egyszer belefáradtam ebbe hogy hova mész mit csinálsz. Soha többet nem idegelem magam ilyenek miatt

2018. szept. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Én küldenék egy-két messenger üzenetet, megkérdezni hogy minden oké-e, aztán majd válaszol, ha ránéz a telefonjára. Minthogy általában akkor is reagál 1-2 órán belül, ha társaságban van, ezért nálam kb ez lenne az a lélektani határ, aminél először megcsörgetem, majd ha arra sincs reakció, felhívom. Ez nagyjából már a végső eset.


De én őrült nőszemély vagyok, és engem már feleségül vett a párom, szóval én megtehetem :D Sok férfi ettől teljesen kiborulna, és korlátozónak vagy számonkérőnek érezné az érdeklődést. Nálam csak arról van szó amúgy, hogy rettentően aggódok, féltem, hogy valami baja lett útközben vagy valami, aztán szeretem, ha pár óránként életjelet küld, ha netalán külön vagyunk.

2018. szept. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én üzenetet írnék, ha nincs reagálás, akkor felhívnám.
2018. szept. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hazakerult?
2018. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jó kis buli lehetett. Azért vigyék vissza a tigrist Tysonnak!
2018. szept. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Haza, 4.30kor... Végül felhívtam 2.30-kor, hogy él-e még.
2018. szept. 10. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!