Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megutottem a paromat, mi tevo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megutottem a paromat, mi tevo legyek?

Figyelt kérdés

Volt egy nagy veszekedesunk es annyira felhergelt, hogy megutottem. Csak mondta es mondta hiaba kertem, hogy hagyja abba. Tudom, hogy nem kellett volna, o megbocsajtott, sot o akart kibekulni, kerte hogy ne hagyjam el, de olyan buntudatom van, hogy nem birom. Soha senkit nem utottem meg. Es ugy erzem lelkileg megterhelobb mintha en kaptam volna. Nem birok megbocsajtani magamnak. Hogy lepjek tul ezen? Akkor meg szarabbul ereznem magam ha meg szakitanek is vele meg ezek utan, de teljesen megmergezi a kapcsolatunkat ez az eset. Ti hogy lepnetek tul?

(En vagyok a no, es kerlek, nagyon kerlek ne irjatok itelkezo valaszokat, mert mar mindet mondtam magamnak, pontosan tisztaba vagyok vele mennyire gaz vagyok... csak az erdekelne, hogy hogy lehet ezzel egyutt elni)



2018. szept. 11. 10:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%

Próbálj meg vele leülni beszélni, hogy mi nyomja a lelked... hátha ha hallod, hogy nem haragszik rád, te is el tudod engedni ezt a problémát a fejedből.

Azon kívül csak azt tudom mondani, hogy idővel lenyugszanak a kedélyek, kell pár nap és máris kevésbé tragikusan éled meg. Próbáljatok meg kettesben tölteni időt, békében.


29n

2018. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom nem ütöttél, csak pofont adtál. Szerintem még nem tartunk ott hogy ez olyan súlyos lenne, mintha fordítva történt volna.
2018. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Nálam ilyen mértékű tehetetlen düh kialvatlanságnál+munka elvesztése+egyéb frusztráció jött elő, de inkább a falba öklöztem...

Járj el valami terápiára, őszinte leszek, a párodban valószínű örökké ott lesz a tüske, amit meg is értek. Ne kezeljük már másképpen, ha nő üt meg férfit.

N

2018. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

"Szerintem még nem tartunk ott hogy ez olyan súlyos lenne, mintha fordítva történt volna."


Mivan?? Remélem ezzel nem azt akarod mondani, hogy ez kevésbé "rossz", mintha egy férfi ütne meg egy nőt!

2018. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%
#4 nyilván abban az általános esetben, ahol a nő lényegesen kisebb fizikai erővel bír.
2018. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%

#2: mert ha egy nő üt meg egy férfit, az nem probléma, de fordítva kivégeznék a férfit? Kettős mérce.

Kérdező, üljetek le megbeszélni a dolgot, hogy mi húzott így fel. Valószínűleg adta alád a lovat, lehet, hogy nem jogtalanul baxtad orcán. 😃

2018. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Egyik ismerősömet verte az anyja, apró asszony, nem mert neki visszaütni, mert az anyja.
2018. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
A nőknek sem elsősorban a fizikai fájdalom "fáj", ha megütik, hanem inkább lelki törést okoz. Szóval hagyjuk ezt a "kevésbé rossz, mintha fordítva történt volna" baromságot. Egy férfinak ez ugyanúgy fájhat (lelkileg), sőt még megalázó is. Pláne, hogy nem is törleszthet, mert akkor egyből nőverőnek bélyegzik meg, függetlenül attól, ki kezdte.
2018. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk a pasim ezt kérni szokta...:D


N

2018. szept. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Még a legkulturáltabb, legnormálisabb családokban is előfordul az ilyen nagyon ritkán, amikor a vita hevében elveszti az ember a fejét, és tehetetlenségébe cselekszik. Bocsáss meg magadnak, és tanulj az esetből: ha érzed hogy egyre durvul a vita, olyankor kell felállni,és elmenni sétálni-egyedül, majd vissza mész amikor lehiggadtál. Így el tudod kerülni a dolgokat, és az indulatok lecsillapodnak, és normálisan meg tudjátok beszélni a dolgokat.
2018. szept. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!