Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton új nőkre vágyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton új nőkre vágyok, annak ellenére hogy imádom a páromat. Miért?

Figyelt kérdés

Fiatal, 22 éves férfi vagyok, aki nagyon szerencsés volt az életben eddig. Ezt 2 éve megkoronázta egy olyan lány, akit hosszú ideig kerestem. Minden megvan benne amit csak elvárhatnék, és még annál is több. Csinos, értelmes, művelt, és igényes magára.


Mégis, sokszor azon kapom magamat, hogy akaratlanul is elvándorol a tekintetem és a fantáziám, ha meglátok egy hozzá hasonlóan vonzó nőt. Őt ez nem zavarja, néha együtt nézünk meg egy szép nőt, engem viszont már kezd piszkálni. Sohasem olyan erős az érzés hogy cselekedjek is, természetesen a párom felé tanúsított szeretet mindig nyer, de nem tudom hogyan enyhíthetném ezt a folyamatos vágyat magamban, amikor érzem, hogy tőle megkapok szinte mindent, amit kívánhatnék. Már az hogy ezt leírtam azt okozta, hogy elkezdett hiányozni nekem. De mégis, miért érzem gyakran úgy, hogy most azonnal ki kellene próbálnom egy másik nőt? Azért volna mert ő az első barátnőm? Vagy egyszerűen ilyenek vagyunk mi férfiak, és kész?


2018. aug. 27. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Hát igen...a legcsinosabb nőt is unja valaki
2018. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hűséget fogadtál neki nem vakságot.

Kiváncsi vagy és fiatal. Ez normális.

2018. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
"Azért volna mert ő az első barátnőm?" Megválaszoltad magadnak. Még nem tapasztaltál más nőkkel való intimitást addig ez lesz, de ez enyhülni fog, ha kitartasz a baratnőd mellett. Semmi kép ne csald meg Őt, ha szereted, ha nem akkor hagyd el mielőtt kiprobálsz másikat.
2018. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Szerintem szakítani fogok, hogy kalandozhassak.

Inkább most, mint 2 gyerek után...

2018. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez amgí csak a fejedben van, és pl pár perc után már nem is jár a fejedben másnő, nem gond.


Ez nem az első barátnő miatt van, ez később is így lesz.

HAa már komolyabb szándékkal, mondjuk szeretnél is más lányokat kipróbálni, az már vészharang.


De én is észreveszem a helyes pasikat, urambocsá' én is fantáziáltam már más férfiakról az évek alatt. És?

Megcsaltam a párom? Nem. Pedig lett volna már 1-2 jelentkező.


Szóval amgí tettlegességig nem mész el, és nem állandó, hanem random nők akikre holnap már nem is emlékszel, az nem gáz.

2018. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!