Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmi értelme a kapcsolatunkna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi értelme a kapcsolatunknak, mégsem tudom elengedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Általában mindig csak veszekszünk, már sokkal több a rossz, mint a jó, semmi értelme ennek így. Az eszem tudja, hogy ezt már fölösleges folytatni, de a szívem képtelen erre... Mindig csak egy kicsi remény van bennem, hogy hátha majd idővel jobb lesz, elmúlik, túlleszünk ezen... de nem megy. mindig csak halogatom a határidőt. De egyszerűen képtelen vagyok elengedni Őt, nem tudok nélküle létezni. Még a gondolattól is megőrülök,hogy nélküle kell továbbélnem. Mit tehetnék? :(
2010. jún. 22. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
pontosan mik a problémák? megoldhatatlanok? meg kell beszélni őket a pároddal.
2010. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez egy lépés afelő, hogy elcseszd az életed, vagy egy kis részt abból, amit olyan dologkra fordíthatnál, amit szeretsz...

le tudnád vele élni az életed?

ha nem hagy d ott, hacsak nem függsz tőle jelenleg anyagilag...

ja..majd szülsz neki gyerekeket jönnek a gondok, ő meg majd megcsal vagy nem tart ki mellletted....ez tetszik??

2010. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetbe vagyok én is, ha gondolod írj és meg beszéljük,mert tudom milyen nehéz és nincs kihez fordulnom.:(
2010. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a baj, mi történt?
2010. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arról van szó, hogy te még szereted de ő téged már nem? Mennyi idősek vagytok és mióta vagytok együtt?
2010. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ugyanez a helyzet nálam is...írj privit, s beszélgessünk...
2010. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!