Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti biztosak vagytok abban amit mond és amit dolgozik a párotok odahaza, vagy csak úgy "bemondásra" elfogadjátok, hogy akkor gyári melós vagy mérnök, vagy üzletel?

Figyelt kérdés
Elnézem a környezetemben, hogy otthon valamit tudnak, ki mit dolgozik és hol, de nem érdekli őket (a családot), hogy honnan jön a pénz, csak legyen mindenre, ki mivel foglalkozik, hogyan, mi áron, szerzi meg azt a pénzt, anyagi, erkölcsi erőfeszítésre, kit csap be, kit ver át, kiből erőlteti ki, zsarolja ki, vagy esetleg izzadja ki senki nem kíváncsi, egyszer láttam régen egy plakátot: "az a pénz amit apa hazaad az sokkalta több...."
2018. szept. 13. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne nézz madárnak. Igen tudom. Ez az alap.

Egy valakinél nem tudtam, mert éreztem, hogy az egész cégei csak álca..

2018. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Közös vállalkozásunk van :D ha 1 napot lógna, nagyon durván kiderülne :D
2018. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én arra tippelek, hogy a legtöbbeket érdekli, hogy a másik mit dolgozik.

Igen, biztos vagyok benne, hogy mit csinál a párom.

2018. szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen tudom, részben itthonról dolgozik, mint ahogy én is. És elég gyakran beszélgetünk a munkánkról, illetve ismerem pár kollégáját is.
2018. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Természetesen biztos vagyok benne.


Ismerem több munkatársát, csomószor megyünk be együtt a munkahelyére, ráadásul nem hiszem, hogy valami más meló után még brahiból belefetreng hazafele valami olajtócsába, csak hogy azt mondhassa nekem hogy autószerelő. :DD Ráadásul a saját kocsija mágikus módon mindig ingyen szerelődik meg. Plusz gyanús, hogy valahogy mindig ott van a munkahelyén, ha ismerősöm, vagy közös ismerősünk viszi a kocsiját.


Nálunk mondjuk alap, hogy nap végén megbeszéljük, hogy kinek hogy telt a napja, mit dolgozott aznap, mi a stájsz a melóhelyen, ki mennyit izzadt, stb.


Szüleimnél is ezt láttam, este mindig megdumálták, hogy kivel mi történik munkában (volt többször, hogy egy helyen dolgoztak, máskor külön), párom szülei is, barátaink is...

Nem nagyon tudnék olyan ismerőst felidézni, akit nem érdekel a párja munkája.

2018. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy biztos vagyok.
2018. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudom, anno én segítettem neki felkészülni az interjúra, voltam több céges bulijukon is, ismerem a kollégáit. Ezek nélkül is elhittem volna "bemondásra", mert megbízom a férjemben, de elég abszurdnak tartom, hogy évekig úgy éljek valakivel, hogy szó se esik arról, mit csinál a napja harmadában.. Ő is tudja, hol és mit dolgozom, ő is jött már velem céges eseményre, ő is ismeri a kollégáimat, teljesen természetesnek tartom, hogy ilyen módon részt vesz az életem ezen szeletében is.
2018. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudom, a munkahelyén ismerkedtünk meg :)
2018. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked maffiózó a párod, vagy mi? Sohe fel sem merült bennem, hogy hazudna a párom a munkáját illetően. Szokott is egyébként néha beszélni róla otthon, egy-két kollégáját is ismerem, és van olyan, hogy délután a munkahelyénél találkozunk (van belépőkártyája, szóval nem csak úgy ott vár az épület előtt).

Eszembe se jutna olyannal járni, aki abból él, hogy becsap, átver, zsarol másokat, meg ki tudja, mi áron szerzi meg a pénzt. Messze nem tökéletes a pasim, de ez azért az alapelvárások között szerepel nálam.

2018. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 peca1000 ***** válasza:
100%

Most már 12 év alatt beigazolódott, hogy valóban tanárkènt dolgozik az asszony. :)


Majdnem minden nap én viszem a suliba, és még mindíg nem járta ki :)

2018. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!