Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat voltunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat voltunk együtt szerintem, még visszafordítható?

Figyelt kérdés

Párommal másfél éve vagyunk együtt, sajnos távkapcsolat. Ennek ellenére egész nap chatelünk már másfél éve, az utóbbi egy évben meg minden nap videochatelünk is, van amikor 5-6 órát. Ilyenkor beszélgetünk, és mivel mindketten gamerek vagyunk van vagy 5-6 játék amin tudunk játszani, szóval van mit csinálnunk. Amikor személyesen találkozunk akkor is mindig van mit csinálnunk, vannak programjaink, sosem unatkozunk.

Viszont nyár eleje óta valami megváltozott bennem, néha nem elvéztem annyira a vele töltött időt, meg nem éreztem azt a szerelmet sem. Tudom, hogy egy idő után a lángoló szerelem átcsap szeretetbe, velem ez azt hiszem megtörtént már egy jó fél éve, de ez most teljesen más volt, most úgy kezdtem el érezni magam mellette mintha csak egy sima barátommal lennék. Néha persze fellángolt a szerelem, olyankor azt hittem minden rendben újra, de pár nap múlva minden olyan volt mintha csak barátokkal lennék megint.

Amikor találkoztunk személyesen nem volt probléma, nemi életünk is teljesen rendben. Csupán néha azt éreztem hogy jobb lenne kicsit egyedül lenni, de ezt betudtam annak hogy ilyenkor általában menszesz előtt voltam,és olyankor nagyon morcos tudok lenni, szülségem van egyedüllétre.

Az utóbbi napokban rájötten az okára is az érzelmek elmúlásának párom felé: az egész nyarat csak párommal vagy barátaimmal vagy családommal töltöttem, magamra nem fordítottam kb semmi időt. Párommal szinte minden nap beszéltünk órákat és persze ment az üzenetezés egész nap. Szerintem szükségem van egy kis időre a párom nélkül, szükségem van arra hogx egy kicsit hiányozzon. Biztos hogy nem szakítanék vele, hiszen nagyon szeretem, és meg akarom oldani ezt a problémát. Szinte biztos vagyok benne hogy ha nem ilyen mennyiségben beszélnénk, esetleg nem hívnánk egymást minden nap, ha hiányozna egy kicsit a párom az újra vissza hozná az iránta érzett szerelmet. Nyilván minderről beszélni fogok vele, és ahogy ismerem Őt meg fogja érteni és biztosítani fog teret számomra, ezzel nem lesz gond.

Annyi kérdésem lenne hogy szerintetek ez működhet így? Nem túl késő már ehhez ? Félek hogy már annyit voltunk együtt túl sokat hogy egy hét "nélkülözés" nem segítene. Valakinek van tapasztalata? Nem szeretném , hogy végérvényesen ez rontsa el a kapcsolatunkat hogy túl sokat voltunk együtt eddig! Ugye még "visszafordótható" ez?


2018. szept. 6. 17:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: én 18L ő 21 F
2018. szept. 6. 17:02
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a fiú akkor hogy menstruáltál áruld már el kérlek!
2018. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%

Jaa félreolvastam!



Figyu. Ha már az teher hogy "cseteltek" 5-6órát, akkor mi lenne ha folyamat melletted lenne? Tudod úgy mint egy igazi (nem táv) kapcsolatban? Amikor úgy érzed hogy "nem volt olyan jó" akkor nem gondolod úgy hogy "hasznosabban" is eltölthetted volna az időt?


Valaki aki otthagyta a párját írta itt a Gyk-n: Jódolgomban nem tudtam milyen boldog is vagyok.

2018. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Egyszer együtt kell majd élned ezzel a sráccal. Akkor hogy fogod érezni magad?


Egyébként mindenkinek szüksége van térre, én időre. Nincs ebben semmi rendkívüli.

2018. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igazatok van, sajnos én kicsit ilyen vagyok, hogy néha szeretek egyedül lenni, a magam kis világában, ami valljuk be szinte sose történt meg az elmúlt hónapokban.

Rosszul fogalmaztam akkor, én jól érzem magam a társaságában, csak olyan érzésem van néha mintha egy barátommal lennék, és nem a szerelmemmel, hiányzik az a szerelmes érzés. És szerintem azért, mert hozzászoktam ahhoz hogy mindig együtt vagyunk, nincs az a vágyódás utána.

Azért szeretném ezt megoldani hogy jövőben se jelentsen problémát, tisztában vagyok vele hogy vele fogok együtt élni, ezért szeretnék rájönni, hogy hogyan oldjam meg ezt.

2018. szept. 6. 17:46
 6/20 anonim ***** válasza:
Amikor en eloszor igy ereztem, utana meg masfel evig maradtam benne abban a kapcsolatban. Szakitas utan meg vertem a fejem a falba, hogy minek pazaroltam az idomet. Most mar tudom, hogy amint igy erzel, onnantol felesleges pazarolni az idodet arra a kapcsolatra. Azota benne vagyok egy azota mar tobb eves kapcsolatban, együtt is elunk, es vele egyszer nem ereztem ilyet. Se 2, se 4 se akarhany ev utan.
2018. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én olyan mellett "kínlódtam"így együtt akit nem szerettem csak vele voltam mert rendes igazi társ és ugye ne a bunko alfahímeknek adjam magam alapon hanem annak aki megérdemli


Csak a szerelem kifelejtődött véletlen a szívemből valahogy de gondoltam majd kialakul.esélyt adtam magunknak. Egy év után megbeszéltem vele hogy vége, nem megy mert kialakult bennem az hogy már hozzá sem akarok érni.


A szerelem az sajnos kiszámithatatlan.

Most alfahím már a kövi barátom elég domináns alkat illetve nagyon az. De miért vagyok belé meg szerelmes?

2018. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Utolsó! Alfahím... domináns? Ti állatok vagytok? Undorítóak ezek a kifejezések a párodra nézve.

Akkor te szuka, kanca meg fejőstehén vagy? Vagy mi?

2018. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

Te nem ismered a szavakat gondolom antiszoc lehetsz. Abszolut nem azok a női megfelelői amiket irsz.


És mégcsak nem is negativ jelzők

2018. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nyilván ismerem, csak kicsit sarkítottam. Ez akkor is tahóság, de te tudod... :) Legalább van bennetek annyi önkritika, hogy tudjátok az állatok közt van a helyetek. A majmok közt. :)
2018. szept. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!