Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolok folyton az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok folyton az első szerelmemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 éve vagyok a ferjemmel van mar egy kislanyunk es mindennel jobban szeretem oket.

A ferjemmel is jo a kapcsolatunk bar eleg sokat dolgozik mikor haza jon alszik mar nem olyan mint a legelejen de nem mondanam rossznak...

Mielott a ferjemnel osszejottunk volt egy szerelmem igazabol nem voltunk egyutt semmi komoly nem tortent koztunk csak nagyon tetszettunk egymasnak Es talan szerelmesek is voltun. azota mar neki is van elettarsa neha ossze szoktunk futni es utana megjobban ra gondolok mert folyton engem nez ha talalkozunk es azt erzem hogy meg mindig erez valamit.. es mintha en is... vagy nemtudom lehet csak azert van ez mert ugye nem volt koztunk semmi komoly csak egy csok

Nemtudom megallni hogy egy nap ne nezzem meg facebookon folyton rola almodok mindig ra gondolok....


De tudom a ferjem nelkul nemtudnek elni mert nagyon szeretem.. mikor kicsit tobb ideje van elmegyunk valahova vagy csak itthon nezunk filmet ...akkor erzem hogy nagyon szeretem es nemtudnek nelkule elni.


Mar nagyon sokszor vegig gondoltam ezt az egeszet hogy miert is gondolhatok folyton ra es mindig arra jutottam, hogy biztosan azert mert kivancsi vagyok milyen lehet vele egyutt lenni mivel ez a szerelem nem teljesulhetett be .. es a ferjemmel nagyon keveset tudok egyutt lenni


Nagyon sokszor sirok ezert bunosnek erzemmagam mert a ferjem mellett mas ferfival almodok es masra gondolok mindennap de akarhogyis akaratom ellenere mar eszre sem veszem es ra gondolok.... szerintetek mit kene tennem? A ferjemnek errol nem merek beszelni mivel a ferjem egyebkent is nagyon jol ismeri ot es tudja hogy elotte ot szerettem ... vele sikerult elfelejtenem es egy ideig nemis gondoltam ra nagyon de mostanaban minden nap...


Igazabol akkoriban azert nem teljesulhetett ez a szerelem mert neki baratnoje volt es igazabol megcsalta velem a baratnojet mikor megcsokolt .. mar nagyon fiatal korunk ota beszelgettunk es nagyon tetszettunk egymasnak megsem volt koztunk semmi komoly csak ez a csok

Aztan utana szakitott a baratnojevel de en ossze jottem egy masik fiuval ( igazabol csak azert hogy ot feltekennye tegyem mert nemtudtam hogy szakitott a baratnojevel) es aztan enis szakitottam de o kozben osszejott a legjobb baratnommel hogy en feltekeny legyek es nekem itt betelt a pohar hagytam az egeszet es par honap mulva osszejottem a ferjemmel es nagyon bele szerettem...

De mostanaban egyszeruen nemtudom kiverni a fejembol akarjogyis akarom


Azert irtam le igy reszletesen hatha tud valaki segiteni miert lehet ez miert mem tudom kivetni a fejembol

Nemtudom mit kene tennem...



2018. szept. 14. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok.Az első szerelmemtől tiltottak a szülei.Mesze laktam a lánytól,plusz a lány nővére abba a városba tanult ahol én élek és már ezért le lettem írva,mert a lány nővére terhes lett és a srác lelépet és a lány szülei úgy voltak hogy minden kiskunhalasi srác ilyen csalfa skalpvadász.Emlékszem hogy sírt a kedvesem amikor szakított velem,én is hibáztam,mert nem mentem át pedig akkor ott volt a lehetőség hogy tényleg úgy találkozzunk ahogy szeretnénk,de beijedtem és elb..sztam.Azóta kísért a lánynak már fiúja van,de majdnem mindennap megnézem a lányt a neten.Hiányzik mert ő tényleg azért szeretett aki vagyok.
2018. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*A ferjemnek errol nem merek beszelni mivel a ferjem egyebkent is nagyon jol ismeri ot es tudja hogy elotte ot szerettem


A férjed hogy viselkedik mikor meghallja az exed nevét?

2018. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hat most is voltunk egy buliban es ois ott volt es a ferjem eszre vette szerintem hogy engem nez folyton es haza akart menni latszott hogy feltekeny

Igazabol nem voltunk ugy egyutt tehat nem az exem de tudja mivolt koztunk

Egyebkent baratok voltak a ferjemmel aztan egy ideig egy helyen dolgoztak beszelgettek is mindig a munkahelyen de most mar a ferjem mashol dolgozik

2018. szept. 14. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:

3 Miért mész olyan buliba ahol mind ketten ott vannak? neked hogy esne ha a férjed exe ott kotorna neki?


Biztos, hogy nem lehetne engem ilyenre rávenni.Ha a világ legjobb bulija lenne akkor sem. Ennyire nem lehetsz figyelmetlen és buta, főleg úgy hogy ilyen állapotban vagy..


Persze hogy féltékeny szerencsétlen pára, nálunk is ha csak meghallja a nevét ugrik, mint bika a vörös posztóra:D

De hogy ezt tudatosan léped meg, az hagy veled kapcsolatban problémát....főleg úgy hogy van egy kisgyermeked.

2018. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsit gondolkodj a nagy bulizgatásod közepette..nem ártana, főleg gyerekes emberként..
2018. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nemakartam ennyire vele menni es reszltezni de igylatom muszaj...

Tehat a ferjemel tavoli rokonok szinte egyutt nottek fel es ez a “buli” igazabol inkabb csaladi osszejovetelnek mondanam ahol a kislanyom is ott volt

A ferjem szeretett volna ott lenni igazabol nem en..

aztan eszre vette hogy engem nez es ezert akart hazamenni

Ugyhogy semmi olyasmirol nincs szo hogy en bulikba jarok nagyon ritkan megyunk el a ferjemmel ketten vacsorazni vagy ilyesmi .. de nem diszkokba meg bulikba nemis szeretek a kislanyom nelkul sehova sem menni o az életem értelme

2018. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocsanat de uj oldalt kellet csinalnom mert a regibe valamiert nem enged belepni...
2018. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!