Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi ajándékkal szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ajándékkal szoktátok elhalmozni a barátnőtöket, hogy ne szakítson veletek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 05:26
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj öregem, én azért szoktam ajándékot adni a páromnak, mert kedveskedni akarok neki. Az ajándéknak nem is az a lényege, hogy leláncold magad mellé a másikat. Az pedig már régen rossz ha csak ennyi tart össze két embert.


26/F

2018. szept. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek mi értelme van? Ha menni akar, menjen, mert azt a kapcsolatot már megette a fene. Ha meg maradni akar, ne az ajándékokért maradjon, hanem érted. Érted?
2018. szept. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, annyit te nem tudsz adni.
2018. szept. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 peca1000 ***** válasza:
83%

Udvariasan kinyitom neki az ajtót, és mehet. :)


Max. veszek neki ajándékba egy csomag nagy fekete kukászsákot, hogy tudja mibe pakolni a cuccait :)

2018. szept. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Vagy is meg akarod venni kilóra??

Mikor kijelentette megy, mentem elővettem a bőröndöket és elkezdtem szépen bepakolni a ruháit. Ez elég búcsúajándéknak nem?

2018. szept. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
LOL, N
2018. szept. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Engem is elakart halmozni ajándékokkal egy pasi.. Még nem is találkoztunk de már telefont vett.. Mindenáron ezzel akart megfogni.. Nem jött össze mert egy normális nőt nem ajándékokkal, tárgyakkal lehet megfogni.. Nem is értem... Veszel neki valamit hogy veled maradjon? Nekem furcsa..
2018. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hizó felvasárlási ára 511ft. Ha 75kg a lány akkor 40000Ft os ajándékkal illik kifizetni.:)))
2018. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak kíváncsiságból, milyen gyakorisággal és mit vettél neki? 😅
2018. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!