Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 ève vagyok együtt a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 ève vagyok együtt a párommal. Kiderült a neten egy lány képét làjkolta imádattal és írt neki. De állítólag a lány nem írt neki. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 15:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
69%

"Egy jó csajt mindenki agyonra dicsér." - mindenféle nagyképűség nélkül mondom, hogy jó csajként tartanak számon, és nem dicsér mindenki agyon, mert érdekes, azok a férfiak, akik kapcsolatban vannak, valahogy nem éreznek késztetést, hogy a képeimet imádják és ömlengjenek alatta.


Van párom, és ő sem teszi ezt más nőkkel, pedig nyilván vannak nálam sokkal szebb nők, meg olyanok is, akik kiteszik mindenüket, mégis tisztel annyira, hogy nem kezd nekik online udvarolni.

És itt most nem egy ártatlan lájkról van szó, de igenis jelentőséggel bírnak ezek az online viselkedések, és aki szerint ami online történik, az meg sem történik, az ostoba és homokba dugja a fejét.


Én nem nézném jó szemmel, ha az én párom ilyet csinálna, mert ez egyértelműen a tisztelet hiánya. Szerencsére sosem volt ilyen párom, valahogy mindegyik rendelkezett kellő intelligenciával, hogy eszébe se jusson ilyet csinálni.

2018. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!