Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elfogadható hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható hogy a páromat (férfi) egyszerűen nem érdeklik az autók?

Figyelt kérdés
Nagyon későn szerzett jogsit is 39 évesen,akkor is csak azért mert munkájához néha kell,de sajátja nincs,csak cégessel megy ha kell pedig használhatná azon kívül is.Nem szeretne venni sem saját magának,én viszont szeretnék.Azt gondoltam majd lesz kocsink és ő vezetné,ahogy általában szokott lenni hogy a férfi vezeti a családi autót.De nem és nem.Mondta hogy vehetünk kettőnknek de ő nem fogja vezetni mert neki unalmas,idegesítő a vezetés meg nem is érdeklik az autók,vezessek én.Sosem volt még ilyen pasim.Ti már találkoztatok ilyennel?
2018. szept. 19. 23:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Én is pont ilyen vagyok. Alsóbbrendű létforma, táborba zárásunk, megsemmisítésünk már folyamatban van!
2018. szept. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Vezesd te a családi autót
2018. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

A foci sem érdekli mindegyiket, sőt, a szex sem :D


Lehet, hogy besokallt a mai lélektelen egyen-autóktól, mind tök ugyanúgy néz ki és ez kiölte belőle az érdeklődést irántuk. De abszolút létező férfitípus, aki csak a közlekedőedényt látja bennük, ami A-ból B-be eljuttat és semmi több.

2018. szept. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Vannak olyan nők, akiket meg a főzés-mosás-takarítás kombó nem érdekel. Sőt gyereket sem akarnak szülni. Na, velük mi legyen?
2018. szept. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

"ahogy általában szokott lenni hogy a férfi vezeti a családi autót"


What?


Vegyel egy autot es vezesd te. Legalabb nem vesztek ossze a kocsin.

2018. szept. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
Én se vagyok nagy autó fanatikus, bár mivel régebben sokat játszottam autós videójátékokkal így elmondható, hogy eléggé értek az autó típusokhoz, autómárkákhoz, de nekem sincs jogsim még egyelőre..:) 32/F
2018. szept. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
Az a baj, hogy ti nők ebben az autó kérésben is szex szimbolikát láttok, mintha attól lenne valaki igazi férfi, ha úgy váltogatja a kocsikat meg a nőket, mint más a zoknit. Nem csoda, hogy egy jó kocsival könnyen fel lehet szedni szinte bármelyőtöket..:D
2018. szept. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Az életbe nem lesz autóra jogsim...mondjuk nem is érdekel nagyon max need for speed szinten ...de még az autós játékokért se vagyok oda...az autos filmeket egyenesen rühellem...Viszont repülőt azt vezetnék :Dde csak valami kicsi old school magán képet...ilyen első világháborús jellegűt..max 2vh ig..az új fajták nem tetszenek az utasszállítók meg pláne...ooo és nem szeretem a sört és a focit...
2018. szept. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Komoly, hogy már az autóvezetésből is férfiassági kérdést akarunk csinálni?
2018. szept. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom 33 éves, nincs jogsija sem autója.Nekem sincs.Rohadtul nem érdekli, bár most, hogy született egy kisgyerekünk már beszélgetünk róla, hogy mégis csak jó lenne.

Ha ennyi bajod van a pároddal tedd össze a két kezed.

2018. szept. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!