Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mennyire gyakori, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyire gyakori, hogy a nő a házban a nő, anya, házicseléd és családfenntartó egy felnőtt férj, aki dolgozik, mellett?

Figyelt kérdés
Régi módú családmodellben nevelkedett férfi, aki szerint női munkák vannak és férfimunkák. Nos, 3 kisgyermek mellett dolgozom, én viszem a háztartás, gyermekek körül mindent és a házunk kertjét is én gondozom. Alapvető férfimunkát immel-ámmal elvégzi. Nem ő az apuka, ráadásul nagyon becsapva érzem magamat, mert ígért minden segítséget és semmit nem kapok. Anyukám szerint ez a nő dolga, és tűrjek. Szerintetek is? Ja, és ő fele annyi fizetést kap, mint én fele annyi munkaórában dolgozva és nekem jelentős egyéb bevételem is van. (családi pótlék és gyermektartás) Szerintetek is így rendben van és én vagyok rossz, elégedetlen?
2018. jan. 7. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek amiben te elsz semmi koze a regimodi csaladmodellhez. Te csak szimplan hulyenek vagy nezve, es gyakorlatilag meg fizetsz is erte.
2018. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mondok jobbat. én is ezt csinálom amit te csak két gyerekkel és az enyém mégcsak nem is dolgozik, így teljes ,mértékben én tartom el.
2018. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nehéz az ügy, mert közös házat vettünk, elcsalt vidékre és 1,5 évig elhitetett velem mindent és segített is. Vidékre költözésünk óta, nem segít semmiben, ráadásul szülővárosa mellé költöztetett, hisz ő ott dolgozik 2 percre. Én pedig napi 4 órát utazom a munkahelyemre és egyedül maradtam a helyzettel. Mit tegyek?
2018. jan. 7. 14:42
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de elég hülye vagy, hogy nem dobod ki ezt a phaszt.
2018. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Férjem és közös házat vettünk. Nem annyira egyszerű. Jelen helyzetben mit lehet tenni? Azért keres keveset, mert kihasználja a főnöke, ahonnan nem vált, munkásember. Dolgozik, de sok mindenre nem elég. Ha nem dolgozik, arra az időszakra fizetést sem kap. Téli szünet 2 hét, nyári szünet 2 hét, emiatt keres keveset napi 12 órában. Anyukája elé teszi még 45 évesen is az ebédet és az első felesége is kiszolgálta. A gond, hogy, mivel este ér haza, semmiben nem tud segíteni, hétvégén pedig a heti munkájától fáradtan fekszik. Én is fáradt vagyok, 4 órát utazom, 3 gyermekemet ovi-suliba viszem, ellátom őket, háztartást egyedül, esténként autóval én megyek a két kicsiért. Szóval, mint az egyedülálló anyuka.
2018. jan. 7. 14:55
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Próbáld meg vele megbeszélni, ha nem megy, akkor ne kérdezd a megoldást, hanem agyalj a megoldáson. Egy nap egy kavics, száz nap száz kavics.
2018. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazából már tudom a megoldást, de ehhez idő kell. Teljesen elhidegültem, kiábrándultam, hiába próbálok mindennap pozitívan állni a dologhoz, nem megy. Szóval szeretném eladni a közös házat, de már most, hogy ezt megemlítettem neki, irreális összeget akar magának, hogy azalatt nem adhatjuk el....Ő ragaszkodik hozzám, hisz minden tekintetben büszkén mutogat az ismerőseinek, külvilágnak és ugye kényelmen neki, hogy az összbevételem 2,5X-e az ő bevételének. Szóval hallani sem akar a ház eladásáról. Pedig én szeretném és jóval közelebb venni egy kisebbet a gyermekeimmel és akkor az utazás is meg lenne oldva Budapestre. Viszont, ha ennyire ellenzi az értékesítést, kénytelen leszek Bírósághoz fordulni a válással egyidejűleg, viszont az évek lesz. Ezért is kérdeztelek titeket, hátha az átmeneti időre van -e valami ötletetek.
2018. jan. 7. 15:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Bíróság. Ő sokra tartja a házat? Nem gond. Akkor annak a magas összegnek a felét adja oda. Addig is, albérlet.
2018. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha elkoltozol es a ferjed egyedul marad a hazban, akkor havonta lakashasznalati dijat kell fizetnie reszedre.(mivel a te hazreszedet is o hasznalja)Am elobb beszelj egy ugyveddel, o mindenre szakszeru valaszt tud adni, itt mi amatorok felreinformalhatunk.
2018. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ha elköltöznék a gyermekeimmel, ő még fenntartani sem tudná ezt a házat, 160m2, nemhogy engem kifizetni.

A rezsije több a háznak, mint az ő fizetése.

2018. jan. 7. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!