Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem úgy szeretem a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem úgy szeretem a párom, de nem tudom mi lenne a jó megoldás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Páromtól már elhidegültem egy ideje, már csak úgy szeretem mint a gyerekeim apját. Viszont több betegsége is van ami miatt nem szeretnék neki azzal is fájdalmat okozni, hogy elhagyom. Mi lenne a jó? Maradjak mellette vagy mit tegyek? 40/F és 30/N
2018. szept. 20. 08:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A parod erzi az elhidegulest? Probal/probaltok javitani a dolgokon? Ultetek le mar rola beszelni? Komoly betegsegrol van szo? Ha probaltatok mar javitani de nem sikerult illetve ha a parodba nincs semmi hajlandosag rendbe hozni vagy tenni valamit a kapcsolatotokert betegseg ide vagy oda az elet tul rovid hozza hogy boldogtalansagba eljuk le :)
2018. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
3%

Igen. Kutya kötelességed mellette maradnod. Nem is értem a kérdésedet.


Fordított esetben vajon mi lenne? ha te mert megbetegedtél magadra hagyna?

Tudod a gondolkodásoddal az a probléma, hogy ilyen téren egy férfiben-aki valódi férfi-fel sem merül a másik ember elhagyása. Csak a mostani 30-40-es nőkben. Gondolom otthon nem kapott normális nevelést, hogy tudja, hogy miről szól egy házasság és hogy kell viselkednie a benne élő embereknek egymással.

2018. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igazabol ebbol a tortenetbol sok minden nem derult ki hogy mi miatt tavolodott el a kerdezo a parjatol

Ha netan a kerdezo parja a betegsege ellenere bunkon viselkedik es semmibe veszi akkor is kotelessege mellette maradni csak mert beteg?

2018. szept. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az elhidegules nem most kezdodott hanem mar jo ideje amirol ket ember tehet altalaban nem egy .. nem tudjuk milyen beteg de nem lehet egy betegseg miatt orokke sakkban tartani a masikat!
2018. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Bírom, hogy egyes emberek fejében a gyerekei csak egy mellékes tényező a sok közül. Hogy velük mi lesz miután a szüleik szétmentek, az le van szarva. Persze ezt sok hülye azzal ideologizálja meg, hogy "A gyereknek rossz olyan családban élni, ahol a szülei nem szeretik egymást." Nem. Abban rossz élni, ahol gyűlölködnek, veszekedések, fizikai erőszak van. Viszont a szerelem az mindig elmúlt régen más korokban is néhány év után (így működik a szerelem, senkibe nem vagy szerelmes örökre, abba se leszel, akiért elhagynád a férjed), csak akkor az emberek jobban tudták, hogy a gyerek az első, őket neveljük fel normális emberekké, aztán majd meglátjuk. Nagyszüleim tavaly voltak együtt 60 éve, ilyen már nyilván nem nagyon lesz a mi generációnkban, de szerinted az ő generációjuk olyan tömegével hagyta el a másikat, "mert már nem szerette"?
2018. szept. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az elhidegüléshez az is közrejátszik, hogy beleszerettem másba.
2018. szept. 20. 09:21
 7/19 anonim ***** válasza:

"Gondolom otthon nem kapott normális nevelést, hogy tudja, hogy miről szól egy házasság"


A kérdező nem írta, hogy házasok-e.

2018. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6 Gratulálok. No comment..
2018. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

2es es 3as...eleg egyszeruen gondolkodtok. Holott semmit nem is tudunk arrol h mi zajlik naluk.

Meg aztan a ferfiak husegessek meg nem leonek le...ugyan mar😂. Ha noalissan elvallik ket ber es a gyerek nem csak kethetente megy apukahoz (itt is altalanosithatnek h a pasik meg ezutan szarnaak a gyerekukre) akkor semmi nagyobb hatranyat nem fogjak erezni a vallasnak.

Regen szegyen volt valni...ezert van rengeteg 60. Hazasagukat "uneplo" idos.

2018. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Bics a felreirasokert!
2018. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!