Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ilyen hülyeségeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen hülyeségeken megsértődni?

Figyelt kérdés

Barátom 24 éves,de minden aproságon megsértődik. Például múltkor bekrémeztem azszigetre arcom,puszit akart adni,de mondtam ne,mert krémes vagyok,erre besértdött,hogy jó akkor többet nem is ad.

Vagy például megmosom reggel a fogam,(jelzem,ő nem is szokott reggel fogat mosni)ő meg csókolózni akar,de mondom,hogy most mostam fogat,ne. Erre is az van,hogy jó én nem akarom őt.

De ebből most tényleg ez jön le? Én csak higéniai okokból mondom ezeket,meg nem akarom hogy most az arckrémem csókolgassa. Már többször előfordult,mindig ilyen apróságokon sértődik meg,már kikészit. Igaza van?


2018. szept. 20. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Gyerekes és rosszul esik neki, hogy vissza utasítód. Nem érti meg, hogy még is miért. Ő úgy van vele, hogy egyik sem zavarná. Mond meg neki, legalább is a csóknál, hogy mossál fogat, aztán lehet szó csókról.
2018. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Örülj, hogy még van barátod, de jó úton haladsz a macskásvénlány állapot felé.
2018. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Nincs igaza, majd akkor lesz igaza, ha szakit veled.
2018. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Mert azt hiszi hogy elutasítod. Ezek alapján szerintem másnak is eszébe jutna.
2018. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
fogatmostam igy nem csókolózok? ez milyen már? elhagynálak baby.
2018. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
36%
A kérdezőt kb. ilyennek tudom elképzelni, mint a képen szereplők: [link]
2018. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy viselkedik, mint egy nyafogós kislány.

Bár azt én sem értem, miért nem lehet fogmosás után csókolózni, de a reakciói elég gyerekesek.

2018. szept. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kirakati babának vagy kitenném a szűrét, vagy lenne mellette egy másik, akivel tényleg együtt lehet lenni. Egy rövid ideig volt szerencsém egy ilyen nőhöz. Most a krém, most a körmöm, most a szőrtelenités, most a hajam, stb. 24-ből egy órát ha hozzá lehetett érni.
2018. szept. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!