Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt okom vagy nem volt okom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt okom vagy nem volt okom megsértődni?

Figyelt kérdés
Párommal egy éve vagyunk együtt. Hamarosan költözünk, nagyon szeretjük egymást, már házasság, gyerektéma is előjött. 23 N és 24 F ről van szó. Én másfél éve vetettem véget egy hosszú kapcsolatnak. Kiderült, hogy megcsalt az ex (utólag), viszont a szakítás oka az volt, hogy rányomult a legjobb barátnőmre. Barátnőm borította a bilit, amikor betelt nála a pohár én meg kihajítottam. Hétvégén voltunk egy rendezvényem párommal, ahova a barátnőm hívott el. Párom volt a sofőr, én meg hát pálinkáztam erősen a barátokkal. Kicsit be is csiccsentettem, majd megéheztünk. Veettünk két kolbászt, majd Mikor leültünk enni, barátnőm kérdezte, hogy "Hol a kolbász?" Párom nekem háttal ült, majd fogta a kolbászt és a sliccéhez rakta, hogy "Nesze, itt van" Én ekkor eléggé kibuktam, fogtam a táskám és szépen elindultam korom sötétbe "haza". Párom futott utánam és lekiabált, hogy mit gondolok én, majd gyalok hazamegyek? Kb. kocsival 15 perc út. Mire hazaérnék vagy 4 részeg erőszakolna meg, hülye vagyok én? Mit hisztizek, csak vicc volt, ha a fiúhaverja lett volna épp előtte, annak is odanyújtotta volna a kolbászt. Én csak dühöngtem, mivel elmondtam neki a múltamat és pont tőle nem vártam ilyesmit. Barátnőm ráadásul nagyon csinos is. Párom ezt el is ismerte, de folyton szánalommal beszél róla, mert sajnos barátnőm sok hülyeséget csinál, ami nem épp jó színben tünteti őt fel. Sokszor kihasználja a férfiakat, túl komolytalan és gyerekfej még. Párom meg már felnőttesen gondolkodik, komoly tervei vannak az életben, szeretne hamarosan családot. Nem igazán szereti, ha a barátnőmmel megyek bulizni pl., mert tudja, hogy milyen és szerinte minden pasi ránk mászik olyankor. Szerinte csak önbizalomhiányom van, mert azt gondolom, hogy ő jobb nő, pedig gyakran hangoztatja, hogy mennyire gyönyörü vagyok, csodás testem van, a lelkem is szép, szóval befejezhetném már a komédiámat. Mit ér a külső, ha rossz a belső? Nem érti mi bajom van, szerinte csak ittas voltam és hisztiztem. Az úton felkapott a vállára, majd berakott a kocsiba és hazamentünk. Az ágyba bocsánatot kért, hogy nem akart bántani, de szerinte még tüske van bennem exem miatt, ő csak viccelt. Tudom, hogy igy van, de nekem akkor is rosszul esett, hogy megtette, nem tudok mit tenni. Másnap nem volt semmi probléma részemről, de akkor is úgy érzem, hogy nem oktalanul hagytam őt helyben a kolbászával együtt.... :)
2015. aug. 10. 17:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
hisztis vagy, az ég mentsen meg ilyen nőtől, akivel poénkodni se lehet. Én ah helyében hagytam volna hogy elhúzz, ne rontsd el a bulit a többi embernek is.
2015. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Csak poenkodott. En is hisztis vagyok, aldom is baratomat, hogy el tud viselni, mert sokszor tenyleg elviselhetetlen tudok lenni, de ez meg szerintem is normalis poen volt, ilyenen nem kellene fennakadni.
2015. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem túlreagáltad éppen az elözmények (ex) miatt.
2015. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Hat ez eleg gaz volt, de nem vegzetes. Legkozelebb figyelj oda jobban, ne rontsd el a bulit a semmiert.
2015. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
74%

Túlreagáltad.

Mondjuk én sem szeretem az ilyen vicceket és az olyanokat, akik állandón szexuális jellegű dolgokkal "poénkodnak", de gondolom, nem ez a jellemző a párodra.

2015. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
86%

Szerintem ebben nincs semmi. Ezen megsértődni? Akkor lenne okod, ha az igazi kolbászt adta volna.:)


Az valszeg igaz lehet hogy pasi havernak is ezt mondta volna. Pasok közt már csak így meg.

2015. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
Elképzelhetetlennek tartom, hogy az ismeretségi körömben bárki hímnemű egy ilyen gyermeteg és alpári poént megengedjen magának egy nővel szemben. Egymás között, férfitársaságban, megfelelő "üzemi nyomás" alatt talán, de így...Volt okod megsértődni ezen a viselkedésen, de ennek semmi köze ahhoz, hogy ki volt a nőnemű érintett.
2015. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Első: lehet velem poénkodni, mindig is szoktunk, még a veszekedéseket is elnevetjük, kiparodizáljuk. Laza nőnek tartom magam, de hát ezek szerint ez a gyenge pontom...az mindenkinek van, nekem ilyen gyerekes dolog, ez van.

Többiek: Köszi nektek is. Talán tényleg az egómmal lesz baj....

2015. aug. 10. 17:30
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Amikor elolvastam a kérdés címét, akkor csak annyit akartam írni, hogy ha te megsértődtél, akkor biztos volt okod, így működik az ember... aztán elolvastam a sztorit, most meg inkább azt mondom, hogy te hisztis vagy egyszerűen.
2015. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Tényleg semmi okod nem volt megsértődni. Ez csak egy poén volt. Csak te képzeltél többet bele, mert a barátnődet szebbnek tartod magadnál. De hát neked van barátod, neki meg nincs :) Gondolj erre :)
2015. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!