Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van oka megsértődni?

Figyelt kérdés
A párod hamarabb ér haza a munkából, de nem szól, hogy meglepetést okozzon mivel tudja, hogy nem sokára te is hazaérsz. Te viszont úgy tudod, hogy később ér haza. Aztan írsz neki, hogy most indulsz haza (ami 5perc elvileg), de csak 1óra múlva érsz haza...(nem tudtad hogy a parod otthon van, igy nem irtad meg hogy megsem medz haza egybol).. Amikor hazaersz a parod nagyon csunyan nez es megkerdezi hol voltal.... Kinek van oka megsertodni?? Neked mert a parod ki tudja mit feltetelz rolad(bar nem mondott semmi olyat) vagy a parodnak amiert nem is akkor jottel haza amikor irtad csak 1oraval kesobb..
2015. máj. 22. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy feltételezett rólad valamit. Egészen egyszerűen késni bunkóság, ha bárkivel is időt beszéltek meg találkozóra. A "Hol voltál" kérdés ez esetben jelentheti azt is, hogy "Hogyan késhettél ennyit", de nyilván azt is, hogy "Mi okból késtél ennyit".
2015. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mumusan ***** válasza:
100%
Itt sértődésnek helye nincs. Ez egy szimpla kérdés, amire simán lehet válaszolni. Normális emberek nem sértődnek be minden baromságon.
2015. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A felhasználó ***** válasza:
100%
Senkinek.
2015. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene bárkinek is megsértődni? Komolyan nem értem ezeket a gyerekeket.
2015. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fine rice ***** válasza:

Egyikőtöknek sincs oka megsértődni.


Ilyenkor mindig megnézem, hogy jó kategóriában járok-e, nem-e tévedtem el.


21/F

2015. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont senkinek nincs oka megsértődni. Ezt a véletlent.
2015. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az hogy nem szólt hogy előbb lesz otthon még nem olyan nagy bűn, viszont az hogy te hazudsz az sokkal gázosabb.
2015. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az illeto, aki elobb er haza, csak teszteli a masikat. Szo nincsen meglepetesrol ez esetben. Es az, aki meg kesobb er haza mint mondja, annak valtoztatnia kell az elkepzelesein, ha nem akar lebukni, es folyton magyarazkodni.
2015. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!