Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen megsértődni?! Nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen megsértődni?! Nők hogy van ez? (technikai kérdés)

Figyelt kérdés

Tegnap reggel a barátnőm egy teljesen lenge comb középig érő vékony anyagú (fodros?) szoknyában és egy (nem vagyok tisztában a den számokkal) de nagyon vékonyka harisnyában ment volna el dolgozni.

Én viszont rászóltam, hogy hideg van kint és meg fog fázni öltözzön fel normálisan! Nem szeretném hogy felfázzon..


Ő meg erre egyből úgy reagált, hogy ez megfelelő öltözet, és nem szereti ha beleszólok mit vegyen fel, agylány már és el tudja dönteni saját maga is, mikor mi a megfelelő ruhaválasztás.


Oké autóval megy.. de nem csak egy irodában ül, hanem elmegy póstára ide oda.. tehát kint is van, és tényleg hideg volt, ráadás fázós is, és volt már rá példa, hogy felfázott ilyen időben.

Persze lehet túlreagálom, és egy ilyen harisnya az nagyon fűt, de nem tudom elhinni, hogy egy ilyen leheletvékony anyag valóban annyit védene.. főleg egy ilyen tavaszi szoknyával.


Később mondta, hogy nagyon ciki ha ennyire féltékeny vagyok, hogyha szépen öltözik fel akkor mindenféle indokkal próbálom meg lebeszélni róla, hogy jól nézzen ki. :DD mondtam neki, hogy nem édesem! imádom amikor csinos vagy, és büszke vagyok rá, hogy gyönyörű vagy, nem a féltékenység beszél belőlem.. mert szeretem ha ragyogsz, csak azt nem szeretném, hogy megbetegedj.


Persze elment így.. délután direkt nem kérdeztem meg tőle, hogy fázott-e.. de furcsa volt, mert azonnal rohant átöltözni melegítőbe :D



2018. febr. 17. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Csak nehogy a végén kiderüljön, hogy valami másik pasasnak öltözött így szexinek...
2018. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha úgy is lenne hidegen hagyna a dolog.. :D Egyébként meg tartom annyira korrektnek, hogy elmondaná ha mással flörtölne
2018. febr. 17. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Mindenféle kötekedés nélkül,mi a kérdés?

Mert teljesen nem értem,hogy mire vagy kiváncsi.


Amúgy igen,kicsit úgy jön le mintha féltékeny lettél volna,de nem gondolom,hogy ezen meg kell sértődni. ;-)

Ha úgy fogalmaztál ,hogy "öltözz fel normálisan" az furán jöhet ki. Máskor csak kérdezd meg,hogy "nem fogsz így fázni?"

2018. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha állandóan ezen nyaggatsz, akkor igen, én is megsértődtem volna, már otthon a szüleimet is utáltam, ha beleszólnak abba, mikor mit veszek fel, mindig utáltam rétegesen öltözni, és inkább fázok kicsit, minthogy megfulladjak a klausztrofóbiától a három réteg ruha miatt. Te meg még a szülője se vagy a csajodnak, szóval ne szólj rá, mikor mit vegyen fel, ennyi, ha fázik, az ő baja, szerintem el tudja dönteni magától, inkább csinos akar-e lenni épp aznap, vagy melegen öltözni.
2018. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

(technikai kérdés).. oda is írtam.


Egy szál harisnyában és egy rövid szoknyában nem fagy meg az ember lánya ilyen hideg időben?


Nem szeretném, hogy felfázzon. Nem csesztetem állandóan.. kb ez a harmadik alkalom két év után, hogy szóltam mit visel.. pár hónapja vesegyulladás miatt feküdt a kórházban (felfázás után) szóval, nem apáskodásból mondtam neki.

2018. febr. 17. 19:45
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Te irtad, hogy max postara megy ki. Nos nem, annyi ido alatt nem fagy meg, vagy ha igen, kibirhato teljesen. Nyilvan ha tobb oras seta lenne a program, nem igy oltozne... (Vagy ha igen, az is az o dolga.)
2018. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Neked nincs beleszólásod az öltözködésébe, és pont!


Szállj le róla, ha összefagyja magát, az ő baja, legközelebb majd felöltözik.


Amúgy ismerős nő egész télen kiskabátban-harisnyában flangál, de ő lett-orosz, úgyhogy -5 alatt nem fázik, akkor már felveszi a tlikabátot :D

2018. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"annyi ido alatt nem fagy meg, vagy ha igen, kibirhato teljesen"


és: A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. Ez igen! :D minek kérdezek én itt bármit is

2018. febr. 17. 20:28
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem aranyos volt... Bár az itteni válaszok alapján tuti le leszek ezért pontozva. :D

Nyilván én csak szeretethiányos vagyok, és örülnék, ha valaki aggódna értem, satöbbi, de szerintem ez nem volt annyira tolakodó megjegyzés. Én sem szeretem a kontrollmániás embereket, de a figyelmes megjegyzések jól szoktak esni, amíg nem viszik túlzásba. Lehet, hogy rossz napja volt avgy csak szimplán gyerekes és azért reagálta le így. Nem kell túlaggódni meg túlreagálni sem a dolgot. Az is lehet, hogyha nem jegyzed meg, akkor az lett volna a baja, vagy az is, hogy titkon azért jól esett neki. Ne bonyolítsátok túl, és szeretgesd meg este jó melegen, hogy ne fázzon. :)

2018. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Én sokat jártam telente miniszoknyában + 60 denes harisnyában (vastagabb fajta, de túl melegnek azért nem nevezném). Nem tudom, mások hogy vannak vele, de én fenéktől bokáig nem fázom annyira, mint bokától lefelé és fenéktől felfelé. :D Ha elég meleg cipő és kabát volt rajtam, akkor semmi gond nem volt. És még csak nem is autóval jártam.


Azt amúgy én sem szeretem, ha beleszólnak az öltözködésembe. :D

2018. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!