Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt itt egy kérdés "Férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt egy kérdés "Férjem és a lányom? " címszóval, azt miért törölték?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Ja, én is észrevettem...


Szerintem vagy kiderült, hogy troll kérdés végül, vagy sok volt a kérdezőnek, amit kapott ( elég sok válasz érkezett rövid idő alatt).. De szerintem ott a nőnek is volt baja...

2018. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ajajj... miről szólt a kérdés?
2018. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a "kiderül(t), hogy troll kérdés" a valóságban gyakran úgy néz ki, hogy egyvalaki provokációnak veszi, jelenti, a moderátor meg lusta energiát fektetni abba, hogy átgondolja, van-e keresnivalója az adott kérdésnek GyK-n, úgyhogy első lendülettel törli inkább, és van, hogy bannolja a felhasználót is a p***ába (tapasztalat). :D
2018. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

# 3


Volt már itt olyan, hogy a több oldalniy kérdezői kommentekből egyértelműen kiderült, hogy csak kitalálta. Sőt, be is vallotta később. Szóval nem mindig csak úgy mondják, bár tény, hogy itt gyakran látom feleslegesen én is. ;)

2018. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sőt, az is lehet, hogy a kérdező maga töröltette végül (reggelre már eltűnt egyébként).


Ha nem troll/provokatív kérdés volt, akkor a kérdezőnek voltak valószínűleg mentális gondjai btw.

2018. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy mindig így van, csak azt, hogy előfordul. Mondjuk elég nehéz megítélnem, mi történhetett most, ha nem tudom, mi szerepelt a szóban forgó kérdésben pontosan.
2018. szept. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ahhaa, értem:) Köszönöm.


A Kérdező annyit írt ki, hogy a férje csajozgat, plusz stíröli a lányát, a barátnőjét, a lánya állandóan az apja s.ggébe van, stb.

2018. szept. 24. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!