Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok mennyit dicser?

Figyelt kérdés

Ket es fel eves kapcsolatrol lenne szo..

Igazabol sosem ereztem mellette nonek magam sosem adta tudomasomra hogy jo lennek neki. Nem kaptam tole sok dicseretet max nagyon ritkan hogy szep vagyok. Hihetetlenul jol tud esni ha ritkan elmondja mivel onbizalom hianyos vagyok es onertekelesi problemakkal kuzdok. Volt mar hogy megemlitettem neki hogy jol esne egy ket bok de olyankor aztmondja hogy o szokott..

Nem varom hogy egesznap agybafobe dicserjenek termeszetesen de ez igy ..normalis?



2018. szept. 21. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Felnőtt emberként viselkedik a társad, teljesen normálisan. Amit te elvársz az az, hogy úgy viselkedjen veled, mint egy gyermekkel szokás. Felnőttek vagytok..
2018. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A férjem rengeteget bókol és udvarol, főleg most, hogy terhes vagyok. Pedig én csak egy hatalmas bálnának érzem magam.:)


Először is lehet, hogy a te párod olyan típus, aki nem hangoztatja állandóan, hogy mennyire szép/helyes/okos vagy. Szerintem ne is erre figyelj, inkább arra, hogy hogyan viselkedik veled, mert egy dolog mondani valamit a másik ha érezteti is veled. Próbálj meg odafigyelni a kis gesztusokra, mert nagyon sok ember észre sem veszi az apró figyelmességeket (pl. ha végigsimítja a hátad/karod, ha társaságban hozzád ér vagy meglep valami aprósággal, stb)

A másik, hogy ne a párodon vezesd le a feszkót azért, amiért te önbizalomhiányos vagy. Akkor is az lennél, ha 100 ember dicsérne. Inkább próbáld meg rendbe tenni magadban a dolgokat: hogy mik a jó tulajdonságaid, miért szeret és miért van veled a párod. Miért vagy te alapjáraton értékes ember.

2018. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora baromságot írt az 1-es... szerinte felnőtt embernek nincs szüksége dicséretre, megerősítésre, jó szóra...


2-es. Öröm olvasni soraid. :)<3


Kedves Kérdező! Más a szeretet nyelvetek a pároddal. Te a szavakat szereted, hallani/kimondani az érzéseket/érzéseidet. Nem tudom, h a párod melyik csoportba tartozik (öt szeretet nyelv van), nézz utána, de biztosan másik csoportba.


Az önbizalmat meg neked kell felépítened, még hozzá magadból. Neked kell megismerned/felismerned/szeretned magad, önbizalmat -mint, ahogy a nevében is bent van: ön-bizalom- nem kaphatunk mástól. Te érzed ki vagy, senki más nem érezheti ezt helyetted...


Jó lenne, ha dolgoznál "ön-magadon", mert ha sikerülne megismerned, elismerned, szeretned magad, könnyebbé válna minden kapcsolatod (emberi-párkapcsolati), hiszen, ha szereted/elfogadod/elismered magad, másokat is jobban fogsz szeretni. Ami aztán szépen visszaáramlik hozzád. Adsz és kapsz. :)


Fedezd fel és szeresd magad! Sok sikert kívánok!

2018. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem bókol sokat, de azért néha előfordul.

Viszont én nem a szavaiból merítek önbizalmat.

2018. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1es leirtam hogy nem szeretnem ha egesznap csak rolam aradozna vagy egyfolytaban bokolgasson.. tudom hogy nem attol fogom magam szeretni elfogadni hogy o szavakban istenit engem. Akinek van egy egeszseges onbizalma szerintem az is elvarja hogy neha kapjon a parjatol elismerest. Nem vetitem ki a kapcsolatomra probalom az egeszet magamba folytani voltam pszihologusnal pszihiaternel amikor elhatalmasodtak rajtam erzesek.. probalok tenni ellene hogy ne erezzem magam ilyen rosszul.

2es orulok hogy ilyen rendes parod tenyleg jo ezt olvasni :)

Igen olvastam mar a kulonbozo szeretet nyelvekrol sajnos nem igazan tudnam sehova besorolni . Ha fizikaliag tettekben erzekeltetne velem de szavakban nem akkor nem fajna ennyire . De sajnos a ketto kozul egyikben sem erezteti velem hogy ertekes lennek a szamara akar kivul akar belul ...

2018. szept. 21. 21:15
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne pszichológushoz meg pszichiáterhez járj... a soraid alapján te egy rossz, mérgező kapcsolatban élsz. Nem szeret a párod, ennyi a rövid igazság. Ebből indul minden benned.

A pároddal kellene szakítanod és teljesen rendbe jönnél.

Ebben a kapcsolatban elpusztulsz, mint a virág, amit nem locsolnak... Lépj ki ebből. Itt csak te tudsz segíteni magadon.

2018. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom..es az onbizalom hianya miatt nem merek kilepni belole
2018. szept. 21. 23:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez ismerős... A félelmek, az hogy nem bízik magában az ember szinte gúzsba kötik.

Nem érzel haragot a párod iránt? Nem érzed azt, hogy igazságtalan veled? Ezt a haragot használd, ez segít kilépni.

2018. szept. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

igen ugy erzem megrekedtem valahol ahonnan nem latok kijutat..

Volt hogy egy ideig szetmentunk ( az is miatta ) es olyankor a harag volt az ami atsegitett a mindennapokon. Mai napig van bennem harag valamikor enyhul valamikor tombol bennem es a gyulollet de mikor oda kerulne a sor ujra eluralkodik rajtam a ketsegbeeses. A problemaimat nem merem mar elmondani egyik kozeli hozzatartozomnak sem eleget hallgattak .. igazabol szegyellem is magam amiert pszichesen nem vagyok teljesen rendben.

2018. szept. 21. 23:32
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak egyszeruen nem tudom elkepzelni hogy valaki tudna szeretni vagy en tudnek mast....
2018. szept. 21. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!