Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is elhanyagol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is elhanyagol a párom?

Figyelt kérdés
Utóbbi egy hónapba szinte mindennap találkozik a haverjaival vagy maszek munkát vállal. Egy nap úgy néz ki, hogy hazajön 3kor munkából, itthon van kb 5ig aztán elmegy haverjához és este 8körül jön haza. Párszor már utána mentem nem e megcsal, de nem. Autószerelő és mindent elvállal, jó több pénzünk is van igy, de ez már lassan rá megy a kapcsolatunkra. Felhoztam neki, hogy ez már sok, de még ő szólt rám, hogy kössem már le magam inkább ha unatkozok. Én is szoktam barátnőzni de nem mindennap. Már ott tartok, hogy visszaköltözök a szüleimhez mert ennek semmi értelme. Szerintetek? Megunt? Jövőre házasodnánk össze, de már igy azt sem akarom.

2018. szept. 22. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Költözz vissza egy kis időre majd akkor rájön mikor hazamegy az üres házba, hogy a pénz nem minden addig amig ott vagy neki nem fogsz hianyozni es nem fog ráébredni az igazán fontos dolgokra.
2018. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem csodálom hogy nemakarod,ez nem kapcsolat és nincs is párod.lesz.r téged,megunt nem szeret.rögtön otthagynám.ilyenre pazarlod az idődet,éveidet? nagy hiba.
2018. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is elhanyagol.
2018. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, de sajnos nem csak ez, hanem az, hogy inkább melózik, mint sem veled legyen.
2018. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Az nem lehet, hogy a jövőre házasodtak-rá gyűjt? Gyűrű, ruha, lagzi, nászút stb... Ez nem lehet a dologban?

32/f

2018. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Amikor otthon vagytok, akkor hasznosan telik az idő kettesben vagy csak ott vagytok egymás mellett?

Utóbbi esetben érthető, hogy ő inkább pénzt keres.

2018. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, költözzél haza és szakits meg minden kapcsolatot vele. Biztos lesz helyetted jelentkező.
2018. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Üdvözlöm őt!

Én is autószerelő vagyok, sok munkával, nagy ügyfél körrel.


Hát egyedül maradtam emiatt. Aztán éppen felteszem a kérdést, hogy mi értelme volt ennek az egésznek.

De azért azt tudjad, hogy a kevesebb pénz, az bizony kevesebb. És hiába vagytok többet együtt, akkor sincs annyi pénzetek.


25F

2018. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Oke elmegy ide oda, de ha haza er nem kerdezoskodik rolad,nem erzed azt a támogatást amit kéne. Plusz igen kicsit soknak tartom én is, hogy minden nap elmegy ilyen hosszú időre, és nem is vägyik a társaságodra
2018. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!