Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled se nelkuled kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nelkuled kapcsolatbol hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Ha egyatalan ez az...soha nem mondtuk ki h kapcsolatban vagyunk,en azert nem mert feltem h ha kimondjuk akkor egyszer elveszitjuk a masikat.nagyon szeretem ot,ezt o is tudja,es vannak tettek amiben en is latom h szeret engem.legutobb 1evre mentunk szet,majd ujra egyutt vagyunk mar fel eve..vannak hullamhegyek hullamvolgyek bennem..felek h egyszer elveszitem..amikor megolelem akkor nincs az a nagy szerelem erzes vagy hev vagy barmi.inkabb valami nyugalom es melegseg..h tudom h ha o velem van akkor semmi baj nem lehet.lassan 11eve megy ez igy..egyik baratnom kerdezte h mit szeretnek..de nem tudom..vele szeretnek lenni de felek megis vele lenni..felek h ha megteszem akkor evvel elveszitem
2018. szept. 23. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy házasságban, és már 11 éve így élsz?


Az idődet vesztegeted.

2018. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hazassagban..sose voltam..se o se en..es kulon-kulon sose volt 2,5evnel hosszabb kapcsolatunk
2018. szept. 23. 10:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt lenne jó tisztázni, hogy egyáltalán vannak-e közös céljaitok. Például: házasság, gyerek, közös munka, utazás, bármi. Ha nincsenek úgy tényleg csak időpazarlás az egész.
2018. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van egy lanyunk es tervezzuk h utazgatunk illetve harmasban is megyunk helyekre,horvatorszag,Balaton..ami izgalmas lehet egy gyereknek
2018. szept. 23. 10:29
 5/11 Bence_ ***** válasza:
74%

Van egy közös gyereketek de félsz rákérdezni bármire?

Együtt éltek?

Ezt csan te tudod eldőnteni, hogy merre menj!

2018. szept. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem elunk egyutt..egyszer rakerdeztem hogy tulajdonkeppen mi van koztunk még par evvel ezelott..azt a valaszt kaptam h nem jo minden ugy ahogy van?igazsag szerint nem tudom h mit akarok ..szeretnek vele lenni de felek h ebben viszont magaban van hordozva az h egyszer emiatt el is veszithetem..inkabb a homokba dugjuk a fejunket..de valami oka csak van h az osszes exe feltekeny volt ram.pedig amikor neki v nekem volt valakim akkor sose beszeltunk
2018. szept. 23. 10:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Húha... Azért gyerek mellett talán kevés egy kicsit az, hogy szeretnétek Horvátországba utazni.


Hát, itt szerintem csak egy út van ahhoz, hogy mérlegre tedd a párkapcsolatodat. Tedd bele a maximum energiádat, félelem nélkül. Küzdj, motiválj, éld meg az érzéseidet, bármi ami jön. Ki fog derülni, hogy ő hogyan reagál minderre. Sajnos még hosszú hosszú évekre leköthetitek magatokat egy ilyen langyos vízben, ahelyett hogy mindketten találnátok magatoknak egy lendületesebb, energikusabb párkapcsolatot. Szerintem merd kockára tenni ezt az egészet, mindent vagy semmit alapon!

2018. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát mit mondjak?Egy közös gyerekkel már el lehetne döntenetek hogyan tovább? Sőt, már el kellett volna akkor, amikor terveztétek (vagy nem terveztétek de jött) a babát.


Számomra érthetetlen ez a helyzet. Lehet,hogy a pasinak kényelmes, van egy gyereke és egy félig társa, akikről ha akar gondoskodik, ha akar nem. Ha akar Velükl van, ha akar akkor inkább a barátait, a szabadságot választja.

De Neked és a gyereknek nem hinném,hogy ez így elfogadható. Se tovább nem lépsz, nem ismerkedsz, se Vele nem rendezed a helyzetet.

Én biztos nem élnék így, még akkor sem, ha esetleg attól tartasz,hogy kilép az életetekből.

Anyagilag segít Benneteket legalább, a gyerekkel kapcsolatos kérdéseket megbeszélitek? Vagy csak közös kirándulás...és aztán egyedül vagy a nehezebb időkben?

2018. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Segit sokat a gyerekkel amikor szuksegem van plusz segitsegre.illetve ha hullamvolgyben vagyok epp akkor mondja hogy ha barmirol akarok beszelni akkor nyugodtan szoljak barmiben.a gyerek miatt is rendezni kene a dolgokat..nem jo ez a hol egyutt hol kulon..bar amiota megvan a baba azota kozelebb erzem magamhoz mint elotte..megvaltozott..illetve tesz olyan dolgokat amiket elotte nem.nagyon szereti a lanyat,ragyog amikor ra nez.most talan egyutt mas lehetne..lehet tenyleg fel kene tenni mindent egy lapra es megnezni h mit valaszol..
2018. szept. 23. 11:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért ez így baromira kényelmes lehet a pasinak. Nem kell minden nap a gyerekkel nyüglődnie, nincsenek kötelezettségek, amikor épp kedve van foglalkozik vele. Szabad ember, bármit megtehet, ha épp új nőt akar kefélni elmehet évekre, tudja hogy te tárt karokkal fogadod vissza. Nincs benned semmi tartás, önbecsülés?
2018. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!