Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 évesen érdemes kilépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen érdemes kilépni egy jól működő kapcsolatból mert már nincs szerelem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat, 5 éve együtt vagyunk, ebből 4 éve együtt is élünk. A kapcsolatunk harmonikus, sosem veszekszünk, sok közös programot szervezünk, sok közös barátunk van, egymás szüleivel is remek a kapcsolat. A párom imád, ezt mindig mondja is, ő már családot szeretne, tudom hogy 1 éven belül lánykérést tervez. Én is nagyon vágyom a családra, hisz már elmúltam 30. Alig várom hogy saját gyerekeim legyenek, a nagy baj csak az, hogy én már nem vagyok szerelmes a páromba. Az elején se volt az a lángoló szerelem, de a kezdeti vonzalom is teljesen elmúlt az évek alatt. Imádom őt, mint embert, de férfiként nem mozgat meg. A szexuális életünk is elég siralmas, általában két hetente 1 alkalom, az se túl jó. Ezen felül minden tökéletes, tudom hülyeség lenne emiatt felrúgni egy szuper kapcsolatot. Főleg 30 évesen. A barátnőim és anyukám szerint is csak megijedtem, túlagyalom a dolgokat, egy idő után minden kapcsolatból ez lesz, örüljek hogy találtam egy rendes embert.


Egyetértek ezzel, de mégis néha elbizonytalanodom. Szerintetek mit csináljak? Normálisak az érzéseim?


2018. júl. 25. 12:19
1 2 3
 1/25 próbálokkedveslenni ***** válasza:
91%
Szerelem nélkül simán van jó kapcsolat. Kielégítő szex nélkül viszont nincs.
2018. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%

Miért nem próbáljátok mondjuk feldobni a kapcsolatot, mielőtt szakítanátok?


A lángoló szerelem meg egy kapcsolatban se tart örökké, teljesen természetes, hogy "csak" mély szeretetté szelídül. Ettől még persze nem kell hagyni hogy langyosf0s legyen, lehet bele csempészni romantikát, de persze ha nem működtetitek a kapcsolatot, akkor magától varázsütésre nem fog működni...

2018. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer megalkuvó vagy, az leszel egy életen át.
2018. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

Szereted, mint embert, mint egy barátot, de nem mint egy férfit.


Ez a kapcsolat nem "szuper", ez klasszikus értelemben véve nem is kapcsolat, de bármi is ez, tény, hogy nem kielégítō érzelmileg számodra, és ezáltal te sem tudod azt a melegséget nyújtani, amire a másiknak szüksége lehetne.


Azt gondolom, hogy ebben a formában nem érdemes tovább folytatni, amit te is tudsz, hisz megfogalmaztad szépen, és kérdést is írtál ki, ami egy vágy arra, hogy mi megerōsítsünk téged abban, hogy fel merd vállalni a párod elōtt az érzéseidet.

2018. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Gyerek vállaláshoz sokkal érettebnek kell lenned én ezt tanácsolom. Felesleges lenne gyereket csak azért, mert 30 múltál egy olyan embertől, akit csak tisztelsz meg szeretgetsz, de nem szereted és nem is szexelsz vele (jó 2 hetente 1...) Maradjatok barátok, ha ennyire jó ember, de ez már kapcsolatnak nem jó és gyereket ilyen feltételekkel semmikép nem ajánlok nektek. Úgy is az lesz a vége, hogy előbb vagy utóbb keresel egy szeretőt. Még most zárjátok le a dolgot, ha nem tudjátok megbeszélni , mielőtt komolyabb dolgok következnének , amiket már nem lehet visszafordítani!
2018. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Hogy kb. másfél év után elmúlik a szerelem, az normális, ez biokémia. Az viszont, hogy a társadra nem tudsz férfiként tekinteni, és siralmasnak érzed az intim viszonyotok, az nem normális. Nem írsz arról, régebben milyen volt a kapcsolatotok, így konkrétumot nem lehet mondani. Ha nem tudtok a jelenlegi helyzeten változtatni, még pedig jelentősen, akkor nem szabad összekötni az életeteket.
2018. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Csak azt gondold végig, hogy mi maradt köztetek a szerelem után...elég vagy ami maradt az nem elég egy hosszú boldog kapcsolathoz??
2018. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
2018. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%

Az 5-ös válaszoló jól írta.

Ilyen kapcsolatba semmiképp se vállaljatok gyereket. Csak ő szívná meg később. Ahogy előttem is írták, a szerelem elmúlik, de marad helyette a szeretet ami még mélyebb. Szerintem egy őszinte beszélgetés nem ártana.

2018. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Szexuális életeteket próbáljátok meg feldobni, attól kezdve az egész kapcsolat megint másképpen fog működni. Ehhez kell a kommunikáció, kreativitása ,akarat mindkét fél részéről.
2018. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!