Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez belefér egy kapcsolatba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér egy kapcsolatba? Vajon változni fog?

Figyelt kérdés

Adott egy kapcsolat, amiben az egyik fél (férfi) más nők fenekét fogdossa. Ez belefér nektek egy kapcsolatba? 1x fordult elő, én azonnal szakítottam, de a fejemhez vágta hogy nem megcsalás, szóval nem érti mit pampogok.

Ugyanez a férfi a szakítás után hirtelen elkezd teperni, azt mondja többet nem fordul elő, mert átértékelte a dolgokat, és nem éri meg neki megkérdőjelezni azt, hogy elveszít. Keresi a társaságom, hív, virággal vár, stb. Szerintetek egy ilyen "csapásra" tényleg ártékélelődhet minden benne, hogy többet nem teszi meg?


2018. szept. 23. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Véleményem szerint nem fér bele. Nagyon jól tetted, hogy szakítottál.


25F

2018. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nem fér bele. Ez taplóság, és illetlenség.

Mond meg neki, hogy innentől kezdve te is más pasik fenekét fogod fogdosni. Ez nem megcsalás akkor. Csak nem tiszteljük azt, akivel együtt vagyunk.

2018. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Még nincs meg a másik nőci, azért teper. Mert fél az egyedülléttől. De ha lesz, akkor menni fog..


Ne dőlj be neki.


*de a fejemhez vágta hogy nem megcsalás,


De megcsalásnak számít. Kíváncsi lettem volna a fejére ha a te popsidat fogdosta volna egy idegen férfi a szeme előtt, akkor mit lépett volna:DD

szerintem lett volna ordibálás, és néhány napig tartó ajtócsapkodás, az tuti:DD

2018. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

3+*Vajon változni fog?


Nem fog változni. Idősebb korában még rosszabb lesz.

2018. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Ez nekem sem férne bele. Aki ennyire semmibe veszi a párkapcsolatát (illetve más nők magánszféráját), az egyrészt tiszteletlen tahó, másrészt nem igazán szerelmes. Én nem fogadnám vissza, csak ugyanezt folytatná tovább is.
2018. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
92%
Komolyan elképesztő, hogy milyen pofátlanságokat vagytok képesek eltűrni párkapcsolatban...
2018. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem értékelt át semmit magában. Nem fog változni semmit.

Egyszerűen nem talált nőt akit dughatna, ki van éhezve ezért kapar, hogy megint szétnyiljanak előtte a lábaid.

2018. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Kuka az ilyen férfi. F
2018. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Hogy derült ki, hogy más nőket fogdos? Nem fog megváltozni, ez nála alap jellemvonás.
2018. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
egy munkatársa mondta nekem, mire én közöltem vele, hogy ez igaz? és nem is tagadta, csak nem értette, hogy miért ilyen fontos..
2018. szept. 23. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!