Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez belefér egy kapcsolatba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér egy kapcsolatba? Vajon változni fog?

Figyelt kérdés

Adott egy kapcsolat, amiben az egyik fél (férfi) más nők fenekét fogdossa. Ez belefér nektek egy kapcsolatba? 1x fordult elő, én azonnal szakítottam, de a fejemhez vágta hogy nem megcsalás, szóval nem érti mit pampogok.

Ugyanez a férfi a szakítás után hirtelen elkezd teperni, azt mondja többet nem fordul elő, mert átértékelte a dolgokat, és nem éri meg neki megkérdőjelezni azt, hogy elveszít. Keresi a társaságom, hív, virággal vár, stb. Szerintetek egy ilyen "csapásra" tényleg ártékélelődhet minden benne, hogy többet nem teszi meg?


2018. szept. 23. 19:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
És az belefér, hogy ti nők idegen férfiakkal flörtöltök? Költői kérdés volt.
2018. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem férne bele pedig abszolút nem vagyok féltékeny típus (nő vagyok). Nem zavar ha a másiknak vannak lány/nő barátai és tölt is velük időt, az sem ha alkalom adtán megöleli őket barátilag stb.

De tapi meg fogdosás nem fér bele.

2018. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Nem fer bele. Ahogy elottem is irtak, addig teper nalad amig nem talal mas not. Azert nyalizik h ne dobd ki es ne legyen egyedul (legyen valakivel d....i).
2018. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de mégis milyen prosztó viselkedés ez? Biztos nem járnék ilyen alakkal.
2018. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!