Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy mi a munkám?

Figyelt kérdés
Hogy mondjam el a barátomnak akivel 2 hónapja vagyunk együtt (nem élünk együtt) hogy táncoslányként dolgozom?Félek hogy kiborulna és azt hinné másokkal is szexelek de erről szó sincs a munkámban csak táncolok.
2018. szept. 23. 22:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
6%
Hát,én megérteném,de ha ő nem fogja..és ettől kiborul,akkor egy gyerekkel jöttél össze. :/
2018. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%
Mielőbb mond el, van akit nem zavar és van aki ezt nem tudja elfogadni. Jobb, ha minél előbb tudod, ő mit lép rá.
2018. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

#1 azért 2 hónap titkolózás után bárki kiborulna.

ez meg pont nem egy átlag szakma, gondolom nem véletlenül titkolózott a kérdező.

2018. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ő kérdezte már mivel foglalkozom de azt mondtam hogy könyvelő vagyok (ez is a szakmám).Nem mertem elmondani az igazat mert úgy érzem őt nekem találták ki,nagyon össze passzolunk és a kislányommal is jól elvannak
2018. szept. 23. 22:34
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
Akkor nincs semmi probléma,elmondod szépen neki,aztán ennyi,lesz ami lesz,egyszer élsz..
2018. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Simán mondd el ezt neki így. Táncosnőn sztriptíztáncosnőt kell érteni? Eddig nem jött szóba ez a téma, hogy kinek mi a foglalkozása, vagy kamuztál róla?
2018. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen azt kell érteni.Kérdezte és azt mondtam hogy könyvelőként dolgozom mert egyébként ez a szakmám. Szóval füllentettem neki
2018. szept. 23. 22:38
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

Keress sűrgősen egy könyvelői állást.

Off: hogy jut oda egy könyvelő, hogy sztriptíztáncoljon?

On: mondd el neki, sokkal rosszabb ha mástól tudja meg.

2018. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Oh, értem. Valószínűleg nem fog örülni neki, de ha alapvetően jól megvagytok, és megértő a srác, lehet, hogy el fogja fogadni. De érdemes nem túl sokáig várni ezzel.
2018. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

jól van kamu kérdés, elbäsztad ezzel a könyvelős erőltetéssel.

egy sztriptízes éjjel dolgozik nem pedig napközben. szóval még mások normális munkaidőben dolgoznak te alszol.

biztos nem tűnt fel a srácnak hogy délig nem vagy elérhető mi?

amúgy meg nem kell fáradnod a sztori tovább bonyolításával.

2018. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!