Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előző feleséggel kitéve közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előző feleséggel kitéve közös fotó férjemmel anyósnál?

Figyelt kérdés

Mennyire normális ez??

Titeket zavarna ?

Ki van téve a szobában az esküvői fotójuk. Mi 3 éve vagyunk egyutt ,már van 1 kislanyunk ,és idén házasodtunk.

Rólunk az eloszobában van az eskuvoi fotó 😂

Férjemnek mar szoltam,hogy baromira nem illik ez ,az már tobb mint 10 éves múltja !!! De azt mondja hogy jon o azzal hogy szóljon erte. Pff! Mondom en szolnek anyamnak !!!! Mert nem illik !!!!


2018. szept. 24. 14:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
Ez tok olyan mint a Nagyimnal ket oriasi kep bekeretezve az Ex ferjemmel az etkezoben. A jelenlegi ferjem nem zavarta, engem sem Nagyi pedig magatol rajott h ez nemikepp idejetmult igy 10 ev utan Es leszedte😂😂
2018. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha már itt tartunk az az otthonka is elég ódivatú anyósodon, igazán lecserélhetné már.
2018. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem szóltam neki ,én úgy gondolom férjemnek illene szólni ,hogy oké hogy megvan tartva a fotó,de elég ha elteszi ,mert mégiscsak odajár a jelenlegi felesége a gyerekkel ,tényleg rohej,hogy az eloszobaban mi vagyunk ,a szobaban meg ők ! Ott pelenkázom a gyerekem ,marhára nem illik szerintem. Én a saját anyámnak megmondanám tegye el.

Ja ,és a ferjem pont olyan ember,aki mindenért dirigál mindenkinek. Ezt mondtam is neki,mindenért szólsz neki ,mindent átrendezel,de ezért nem ....!

2018. szept. 25. 09:55
 14/18 Bence_ ***** válasza:
62%

Minek szóljon neki, az az Ő haza!

Igen, ott pelenkázól, ez is tök normális, mint az, hogy a ferjednek van múltja.

Azon gondolkodj miért vagy féltékeny egy fényképre?

2018. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Ez nem féltékenység ! Jézusom!!!

Ti nem vagytok normálisak ,akik azt mondják ez normális??

Ez röhejes !

2018. szept. 26. 11:30
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem féltékenység, akkor mégis minek nevezed ezt a szánalmas vergődésed egy 10 éves fotó miatt?
2018. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Bence_ ***** válasza:
100%

A tapéta mintája wc deszka színe érdekel?

Tök hidegen hagy.

Ez pont olyan, téged zavar, ennek az okát magadban keresd!

Ha megvan az ok akkor eldőntheted mit kezdesz a felismeréssel.

2018. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

7-esnek van igaza!


Itt (úgy általában a gyakorin) nem sok empátia van a válasz adókban!


Én is keresztül mentem annó ilyesmi sztorin. Én mondjuk amellett hogy valóban illetlenségnek is tartom, féltékeny is voltam. Nem is feltétlen az exre,hanem hogy mondjuk Párom anyja Őt jobban szereti vagy jobban örülne neki?? Meg ilyenek.😊


Te mondjuk nem tudom milyen viszonyban vagy Anyósoddal. Én voltam olyanban, hogy simán beszóltam mikor már nem bírtam,hogy "brrr ez a kép" és rögtön értette. Tudom,hogy nem ellenem szólt ez a dolog és amint leesett a tantusz, hogy ezzel az emlékkel a FIÁRÓL akaratlanul is bánthat, lekerült a fotó. Nem rögtön azonnal és nem is vártam el,de tény,hogy már nincs ott.😊

2018. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!