Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit szeretsz, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit szeretsz, akkor felvállalod, nem?

Figyelt kérdés
Valószínűleg gyerekes, de számomra annál aggasztóbb problémát fogok felvázolni. A párom felvállalta az előző barátnőjét - aki majdnem egy éve dobta őt - a közösségi oldalon, de engem nem akar. Ki van rakva a közös képünk profilképként, de azon még csak meg sem vagyok jelölve. Nem vagyok híve a külsőségeknek, de büszke vagyok arra, hogy vele lehetek, és a boldogságomat az egész világ tudtára adnám. Ő miért nem érezhet így? Ez mivel magyarázható? Ha a fotó nyilvános, egy név már nem igazán dobna sokat a latban, nem? N/21

2018. ápr. 24. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nincs ennek ekkora jelentősége, a kapcsolat legyen kielégítő, boldog, harmonikus...de ha téged ez zavar, szerintem nyugodtan beszélj a pároddal erről, lehet, hogy nem is sejti, hogy ez neked ennyire fontos.
2018. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Ennek semmi köze a kérdésedhez. Ez nem gyerekes, hanem szánalmas.
2018. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Teljes mértékben gyerekes. Ne a virtuális világban éld az életed, akkor nem fog ez érdekelni, hidd el.
2018. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De nem ott élem, és nem ezen van a hangsúly, csak zavar, hogy az exével nem így viszonyult ehhez a dologhoz.
2018. ápr. 24. 13:11
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Most egyszerűbb itt morfondírozni, mint megkérni, hogy jelöljön be a képen téged?
2018. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Hat ez tenyleg gyerekes.

Azt hittem a cim alapjan, hogy a valo eletben titkol.

2018. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

21 évesen kb olyan problémán lovagolsz, mint egy 12 éves. Azt az N betűt írd át L-re.

"boldogságomat az egész világ tudtára adnám. " Xarik a világ rátok, ezt tanuld meg. Ne másnak mutogasd h van valakid, meg fb-n éld a kapcsolatod, hanem tudod...a való életben, és ott is kell megbecsülni és megtartani. Ennek az egésznek semmi köze ahhoz, hogy nem vállal fel, csupán pár kattintás nincs megcsinálva egy haldokló oldalon. A mi eljegyzésünkről is csak 1 képecske született a közösségi oldalra, és ennyi, ezt tudod, nem online ünneplik az ember. Vagy legalábbis az értelmes felnőttek nem.

Nagyon gyerekes vagy, mert ilyenen problémázol, meg mert beszélgetni sem tudsz vele, na ez már jobban jellemez téged, meg a kapcsolatod.

2018. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Oda csinálsz problémát, ahol nincs, gratulálok. Simán lehet, hogy az exszel is csak azért tette ki, mert az hisztizett miatta, lehet, hogy azóta csak rájött, mekkora hülyeség az egész, ezer oka lehet. Az mégis milyen kapcsolat, ha egy ilyen piti dologra nem tudsz rákérdezni?


Volt 10 évvel ezelőtt egy exem, aki kb kizsarolta, hogy tegyünk ki közös képet meg státuszt, én se előtte, se utána nem tettem ki ilyesmit, azt ott akkor is csak azért, mert már nem bírtam hallgatni a hisztijét - pont úgy "érvelt", ahogy te amúgy, ő is tele volt megfelelési kényszerrel és ostoba komplexusokkal, a te írásodból is ez süt.. nem is tartott mondjuk sokáig az a kapcsolat, hármat találhatsz miért. :) Szóval akkor most őt szerettem, de a férjem már nem, csak mert ő értelmes ember és nem hisztizett ilyesmin? Vagy a te logikáddal élve nem is szeretjük egymást, mert nem nyomjuk le a boldogságunk mások torkán és azért "szenvedünk" egymás mellett ennyi éve? :D Rettenet szánalmas dolog erre bármilyen hangsúlyt helyezni, az exhez méregetned magad meg még ennél is szánalmasabb.

2018. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

No, akkor elmondom, nálunk hogy néz ki.

Az előző barátnője naponta háromszor hányta tele az üzenőfalat, hogy így meg úgy szereti, ha nem érkezett rá válasz, ment a hiszti. Ha nem írt magától: ment a hiszti.


Nálunk közös kép sincs egyikünknél sem. Kint van, hogy kapcsolatban vagyunk és ennyi.

Néha megjelöljük egymást posztokban, általában humoros képeknél, videóknál, de gyakoribb, hogy privát üzenetben küldjük el.


Úgy gondolom, ha valaki annyira a külsőségekre megy, hogy a világhálón legyen minden cuki és rózsaszín és full boldogság, ott gond lehet. Kinek bizonyít? Másoknak? Minek?

2018. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Szóval, NYILVÁNOS PROFILKÉPEN vagytok KÖZÖSEN és neked az a bajod, hogy nem vagy megjelölve?! Hát, b+, komolyan. Taggeld be magad, ha ennyire zavar. Idióta troll.
2018. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!