Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztek nőként, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek nőként, mikor ilyet láttok?

Figyelt kérdés
[link]

2018. szept. 24. 19:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ez az egész úgy tűnt mint ha meg lett volna játszva az egész vagy nem tudom. A csaj egyáltalán semmilyen módon nem védekezett. Jelét nem adta annak hogy ő életben akar maradni. Ha valaki nem akar meghalni foggal körömmel küzd hogy meneküljön. Olyan mint ha be lett volna lőve hogy ne tudjon védekezni vagy nem tudom. Nem látom a félelmet az arcán.
2018. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
15%

Off:#10 hamarabb megszokod, mint az 5l-es perwolt :)

32/f

2018. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én Asperger-szindrómás vagyok.
2018. szept. 24. 20:34
 14/20 anonim ***** válasza:
Felébred bennem a védelmező ösztön.
2018. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
Nő vagyok. Azért nem védekezett, mert egy ilyen házasságban élő nő, vagy elválik, vagy MEG AKAR HALNI. Ez biztos. Nem egy ilyen nővel beszéltem, és én is nagyon rossz házasságban élek, bár engem nem fizikailag bántalmaz a férjem, csak anyagilag használ ki, és én is érzem ezt, és én sem bánnám, ha ..
2018. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%

Az összes áldozat hibáztatónak kívánok ugyanilyen kapcsolatot és azt, hogy ne tudjon kiszállni belőle, viszont a környezete őt okolja.


Szerintem menekülés közben feladta a nő, akkor már csakis végét akarta, hogy legyen túl rajta.

2018. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hihetetlen számomra, hogy sokan az áldozatot hibáztatják. És ha nem is úgy viselkedett, ahogyan elvárható lett volna, akkor egyből ezt érdemli? Olykor úgy érzem, hogy menthetetlen a mi kis országunk, mintha kezdenénk elbutulni.
2018. szept. 24. 22:21
 18/20 anonim ***** válasza:
33%

Az ilyen férfit(?) agyon kéne verni, vagy legalábbis életfogytig börtönbe zárni. Remélem ott kicsinálják majd.


De, ha már szóba jött az áldozathibáztatás...


Kizárt dolog, hogy ne lett volna előzménye! Az elképzelhető, hogy minden előjel nélkül elcsattan egy pofon, amit egy amúgy nem agresszív emberből is ki lehet provokálni, de akkor az azután a pofon után le is áll. De az, hogy perceken keresztül folyamatosan, száz métereken át üsse, rúgja, lökdösse, elképzelhetetlen előzmények nélkül.


Mik ezek az előzmények?

Ahogy viselkedik másokkal. Ahogy beszél pl. a pincérrel vagy a bolti eladóval. Ahogy vezet, ledudálja a másikat, qrvaanyázik, nem engedi be a másik autót, szándékosan gázt ad, hogy ne férjen be, stb. Ahogy elmegy egy állat mellett, inkább belerúg, mint megsimogatná. Ahogy bánik a gyerekekkel, inkább elrúgja a labdájukat, mint hogy visszaadná. Ha véletlenül az utcán neki megy valaki, akkor leordítja, hogy "nem tudsz vigyázni?". Stb.

Párkapcsolatban bántalmaz verbálisan is. A szexben durva. Ha megbánt, nem kér bocsánatot, ha mégis, akkor nem mondja komolyan, hiszen legközelebb is ugyan úgy megbánt. Ígéreteit nem tarja be. Alapvetően az ő akarata érvényesül mindenben. Stb.


Nem azt mondom, hogy aki dudál vezetés közben, már automatikusan egy agresszív állat, vagy ha nem simogatja meg a szomszéd kutyáját. De ha a fönti dolgok halmozottan jelen vannak, akkor azok komoly figyelmeztető jelek!


Persze a nők egy elég nagy része ilyen helyzetben védi a párját, hogy végülis szeret, mert múltkor is vett virágot, meg elvitt egy romantikus vacsorára. Meg bár igaz, hogy megütött, de bocsánatot kért...


Nem akarom ezt az áldozatot hibáztatni, de ugye ha nem zárod be az autódat és kiveszik belőle a táskádat, akkor nem azt mondják, hogy a tettes milyen szemét volt, hogy ellopta a táskádat, hanem, hogy te voltál a h.u.lye, amiért nyitva hagytad.

2018. szept. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen is ki lehet az ilyen kapcsolatokból szállni csak akarás kérdése. Ne mondja azt nekem senki hogy egy 10 percre minimum nem hagyja egyedül a feleségét a pasi. Lehet segítséget kérni rendőrségtől családtagoktol barátoktól. Aki erre nem képes és csak hagyja magát.....had ne folytassam.
2018. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
19-es. Nagyon naiv vagy. Rendőrség? Barátok? Amíg nem folyik vér, addig nem csinál semmit a rendőrség. Ha már folyik, akkor pedig vagy túléled, vagy nem.
2018. szept. 25. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!