Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 30 éves nőként, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 30 éves nőként, hogy tudja elvenni az eszem egy 19 éves fiú?

Figyelt kérdés

Pedig mindig is az idősebb pasik jöttek be.

19 évesen az első párom 33 éves volt,22 évesen férjhez mentem a férjem 25 éves volt akkor,ami válással végződött.26 évesen pedig egy 40 éves férfival jöttem össze.

Lehet-e ez azért,mert csalódtam az " a tőlem idősebb"korosztályban?


2018. aug. 8. 11:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Ha nagyon erős a kémia, fizikai vonzalom, akkor elveszi, ha tetszik, ha nem.
2018. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Ne milfondír... vagyis morfondírozz, ha élvezed, akkor vágj bele.
2018. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%

Lassan 40 éves nőként hogy tudja elvenni az eszem egy másik nő?

Pedig kizárólag a pasik jöttek be eddig.


Azt kell mondanom, nem nagy öröm, de van ilyen.

vagy hagyjuk, hogy vigyék messzire azt az észt a hormonok és a kémia, vagy megálljt parancsol az ember... az érzés nem döntés kérdése, de a tettek igen.

2018. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

#3


Ez nekem egy tök nagy félelmem, hogy egyszer csak elkezdek vonzódni a saját nememhez. Régebben azt hittem, vagy heteronak születsz, vagy homonak, de olyan nincs, hogy felnőttként átváltasz. Hát pedig ilyenre is van példa..

2018. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a szerelem nem életkor függvénye.
2018. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

Összejössz 19 évesen egy 14 évvvel idősebb férfival, 22 évesen férjehez mész valaki máshoz, három év múlva elválsz, egy évvel később megint összejössz egy nálad jóval idősebbel...

Ebből az látszik, hogy nincsenek hosszabb távú céljaid az életben, mindig azt csinálod, amihez kedved van. Most éppen egy nálad jóval fiatalabb férfihoz van kedved, aztán majd megint jön valaki más...

2018. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Ezek szerint így ... bár nálad idősebbként nem tudom elképzelni hogy ilyen fiatalra férfiként tekintsek.
2018. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Pedig ez nem így van,én az elsőnél is megállapodást terveztem,csak éppen nem úgy alakultak a dolgok.
2018. aug. 8. 12:05
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Épp ezt mondom. "Alakulnak" a dolgok ahelyett, hogy alakítanád őket.
2018. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyébként meglepően érett gondolkodással rendelkezik a korosztályához képest és külsőleg is férfiasnak mondanám.
2018. aug. 8. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!