Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak akik már megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak akik már megcsalták a pártjukat - hogy tudtok így tovább lenni a megcsalt féllel, mit érezték?

Figyelt kérdés
Ha látjátok a párotokon, hogy gyanút fogott, halálosan féltékeny, de nem akar veszekedni ezért inkább csak sír és sír, mert elnyomja magában a kételyeit. Nem sajnálnáljátok ilyenkor, nem érzitek rosszul magatokat? Azt mondjátok szeretitek a lányt, mégis megcsaljátok. Miért nem szakítotok akkor ha rossz a kapcsolat?
2018. júl. 5. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Mert csak a fix punci számít. A csaj se sokkal jobb, hogy együtt van egy ilyen emberrel.
2018. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes a fix punci, meg a házicseléd nekik, érzelmeik meg nincsenek, a párjuk felé legalábbis biztosan.
2018. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na eza kérdés engem is érdekel. Kíváncsi vagyok a válaszokra.
2018. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket látom a saját környezetemben:

1. Nem monogám típusú ember házasságra lép, mert ezt várja el a környezete meg a társadalom. A nőt talán jobban szereti, mint a többit, akivel eddig találkozott... igazi szerelemmel nem, de érez iránta vmit. De az új punik mindig kellenek.

2. Azért marad a nővel, mert akkor vasárnapi apuka lenne, azt meg nem akarja, vagy nagyon nehezen tudná magát eltartani, ha felmondaná a közös háztartást.

3. A feleséget házicselédnek és ingyenpuninak tartja, azt meg nem akarja feladni. Kényelmes dolog, hogy van, aki mossa az izzadt ingét, sz..os gatyáját, és széttegye a lábát, ha épp kanos.

2018. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont lesz@rják hogy mit érez a párjuk.

Kb nem kellene megcsalni.

Ha meg nem szereti el lehet menni.

És hogy sokan miért mennek félre? mindennek oka van.

Anyuka mindig fáradt...mindig félre löki a párját aki megcsalja..némelyik pasi talán megbánja és nem teszi meg többé..de sokkal többen nem bánják...sőt....csak azt nem értem miért nem mennek akkor a szeretőhöz?????

2018. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!