Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért próbálják egyesek itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálják egyesek itt tagadni, hogy a szép nőknél a pénz előny?

Figyelt kérdés

Rengeteg tapasztalatom van, és rengeteget dolgot hallottam is. Nem azt mondom, hogy csak pénnzel lehet őket felszedni, de ha van pénzed, az előny.


Annak idején azzal szórakoztunk egy gazdag ismerősömmel, hogy olyan helyekre ahol szép nők dolgoztak, úgy mentünk be, hogy 20 000-esekben egy rakás pénzt vittünk, és úgy fizettünk (több szászezer forintot vettünk elő a szemük láttára). Volt aki hirtelen nagyon segítőkész lett...


Egy ez csak EGY tapasztalat!


2018. szept. 26. 13:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Mert hülyének nézik az embert.
2018. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Tudnék mesélni a pénzéhes férfiakról, de már nincs kedvem, fújd csak a trombitádat kis marslakó.
2018. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

Emlékszem, bementem a kórházba fekvő nagymamámhoz, szegény annyira gyenge volt, hogy wc-re együl nem tudot kimenni. Mikor összepakoltam a szennyest akkor láttom, hogy az alsóneműi mind féknyomosak. Kérdeztem a mamit mi történt, ő meg panaszosan mesélte, hogy alig néznek rá az ápolók, amikor ki kell mennie nincs segítsége, hiába szól. Mire valahogy kibotorkál már szinte mindegy kiér-e.

Másnap hoztam a tiszta alsóneműt és vele jó köteg pénzt. Amikor benn volt a nővér a szeme előtt adtam oda a mamának a pénzt, hogy ezt adja oda annak a nővérnek aki kikiséri wc-re vagy fürdeni. Onnantól az osztályon az összes ápoló és nővér az ő kegyeit leste. Érdekes nem? A pénz hogy motívál mindenkit? Még a szarból is kipucolnak!

2018. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mesélj. De ettől még amit írtam, tény marad. És ne próbálj már hülyére venni minket.
2018. szept. 26. 13:26
 5/21 A kérdező kommentje:

Szomorú dolog ez 3-as.


Kezdem úgy látni, hogy hazugság az a cukormázas szöveg, hogy "a legszebb dolgok nem kaphatóak pénzen"


NEM.


Ha pénzed van, gyakorlatilag minden a tiéd.

2018. szept. 26. 13:28
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
"Rengeteg tapasztalatom van, és rengeteget dolgot hallottam is." Na mesélj, melyik mondocon-on lol.
2018. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

NEM

Sajnos pénzen, őszinte szeretett és barátságot nem lehet venni. Amit igen az sílányabb is mint az oceánjárón megvart kínai cipő minősége. :(

2018. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
Mindjárt jön egy szép nő, aki elmondja hogy az ő párja nem is olyan gazdag. Csak nagyon helyes/magas/izmos/olyan vicces és nagydumás mint egy standup komikus :D
2018. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

80%-os:


Akkor mesélek mégegyet. Volt egy csaj, aki körül legyeskedtek a pasik, tehát tipikusan olyan, akit mindenki dugna. Ezzel a csajjal eléggé rosszban voltam már a végére, és amikor próbált engem kiosztani, akkor a végére az anyagi helyzetemre hivatkozott. Véleménye szerint én nem értem el semmit az életben, mert csóró vagyok. Ez volt a mondabivalója lényege.


Mondta ezt ő, aki azzal poénkodott, és mutatta a fényképet, hogy kb 20 évvel idősebb gazdag pasivan foglalkozott, meg az akkori pasija (aki mellett flörtölgetett) is gazdag volt. Vitte nyaralni, meg hallottam, hogy miket vett neki.


Ez is tipikus pénzéhes cafka volt.


Hiába próbálsz flegmazni 80%-os, a valóság nem igazolja a meséidet.

2018. szept. 26. 13:42
 10/21 A kérdező kommentje:

Ez fasság 7-es. Mindent lehet pénzen venni.


Ha van pénzed, hirtelen őszintén meg fognak szerertni.


Egy tekintélyes srác mondta nekem egyszer: nem a motorját szopják le a csajok, hanem őt.

2018. szept. 26. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!