Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek olyan férfival akinek kevesebb jutott mint nektek?

Figyelt kérdés

Nem titkolt tartalma a kérdésnek, hogy olyan lányokhoz szól akiknek van mit a tejbe aprítania, minden értelemben - és olyan pasikról szól, akiknek annyira nem. De ettől még lehetnek jó pasik, és szerethetnek.


Hasonló esettel találkoztam, egy fiatal párnál. Egy lány akinek nem csak jó háttere volt, de maximálisan jó munkahelye, már már jó pozíciója is. Míg a fiúnak akkor nem igazán. nem volt jó hátországa, anyagilag legalább is nem élt luxusban noha nem is az utcán. És az igazsághoz hozzá tartozik, hogy akkor épp egyetemen tanult az utolsó éveiben. És megdöbbentő tény, hogy amikor szakítottak az Ő döntése volt, mintha nem is érdekelte volna hogy előnyös száméra a kapcsolat.


Ti lányok akár gyakorlatban akár elméletben vagytok így összejönnétek valakivel így ha szeretitek? Vagy mindenképp bizalmatlanok lennétek?



2018. júl. 18. 23:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Érdekel ez titeket?
2018. júl. 18. 23:14
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Én összejöttem többel is. De mindig hamar kiderült, kit vonzott csak a pénzem, és ki szeretett igazán. Az egyik ilyen srác lett a férjem.
2018. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Plusz: Arról is írjatok légyszi mi jellemzi a kapcsolatotokat.
2018. júl. 18. 23:18
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Összejöttem. Életem legjobb döntése volt!
2018. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

En kizarolag azzal jovok ossze,akit testileg es szemelyisegre izgatonak,vonzonak tartok. Az anyagi hatteret nem nezem. Altalaban minel jobb hattere van vkinek,annal kevesbe torodik a testevel es annal idosebb,ami nalam behozhatatlan hatrany. Szoval en fiatal fiukkal kezdek. A szeretetem ,erzeseim es bizalmam nem anyagiakon alapszik.

N

2018. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Összejöttem egy ilyen férfival, mostmár a férjem. Amikor összeköltöztünk, és közös lett a kassza, meglepődött. Majdnem kétszer annyit keresek, mint Ő. Őt ez nagyon zavarta, jóval kevesebbet kezdett el költeni, és többet tett a megtakarításunkhoz. Ez addig fajult, hogy szinte megszűnt a közös kassza, saját fizujából akart fizetni mindent. Étterem, mozi, albérlet, rezsi, nagybevásárlás. Magának új ruhát nem mert venni. Amikor ezt úgymond észrevettem, eléggé összevesztünk. Akkor elmondta, hogy őt ez nagyon megviseli, mert mi lesz, ha lesz babánk, hogy tart el minket?...

Amióta ezt megbeszéltük, azóta újra nagyon jó a kapcsolatunk. Annyira, hogy jön a baba is pár hét múlva :)

2018. júl. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%
Aki azt írja, hogy igen, az hazudik.
2018. júl. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem soha nem sült el jol. Az egyik drága pl az én autommal pózolt mindenholt, mint később kiderült azzal is járt csajozni és az én egyik épp üresen álló ingatlanomba vitte a holgyet... Tudnád hány ilyen van...
2018. júl. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok, Azoknak akik privatot irtak: Mar együtt voltunk lassan egy eve, be is költözött hozzam, otthon tarolom a tobbi lakás potkulcsait, altalaban ki vannak adva vagy feluijtasra varnak (ingatlanfejlesztessel es tanacsadással foglalkozok) kocsikulcsot pedig kapott, en sokszor vagyok Londonban, ilyenkor keszsegesen felajanlitta, hogy kivisz a repterre az autommal, na hát ezért. Úgy bukott le a kis butus, hogy nem tudta, hogy az egyik ujonnan vasarolt nagymértékű ingatlanban volt kamera, ami mozgaserzekelesre bekapcsolt. Jött a jelzés a mobilomra, mondom csak ránézek. Hát ez fogadott. Kicsit meglepodott, mikor az entyempentyem közben meghallotta a hangomat. (kétoldalú mikrofonos Arlo system, mindenkinek ajanlom) es bekapcsoltam a riasztót. :)
2018. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Persze, ez egyáltalán nem fontos. Most pont hasonló szituációban vagyok, bár eddig még semmi komoly, de azt biztosan tudom, hogy az anyagi háttér nem érdekel. Egyébként én sem vagyok gazdag, de sok minden könnyebben jött a családi hátterem miatt, soha nem volt az én felelősségem, hogy eltartsam a családomat, stb.
2018. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!