Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátnőmet hogy engem nem akar felszedni más nő? Ennek nem örülnie kellene?

Figyelt kérdés
Mostanában emiatt balhézik. X barátnője pasiját minden héten fel akarják szedni, de mekkora lovag: mindig visszautasítja őket. Én nem is gondolok ilyesmire, nem keverem magam ilyen helyzetekbe: nem állok le bájcsevegni idegen nőkkel, nem megyek oda puszilkodni és smúzolni ismerős csajokhoz sem. Tartom a távolságot! Végülis egy férfi mit akarhat egy nőtől? Egyértelmű! Mert barátkozni biztos nem (aki ezt mondja az így akar max a csajok közelében lenni, hátha egyszer lesz valami). Így nem értem miért kéne nőkkel körülvenni magam és ilyen helyzetekbe keveredni, amikor van párom!
2018. szept. 28. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
A nőkben miért keresel logikát? Amúgy meg azért, mert ami van, az SOHA nem jó! Irigykedik a barátnőcskéire. Esetleg az a fajta ostoba pitsa, aki azt élvezi, ha állandó a dráma.
2018. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
A barátnőd nem normális. Én mindig úgy tartottam, ha valakivel együtt vagyok, szeretem, akkor toljuk előre a szekeret. Csináljunk jobb életkörülményeket, legyen szebb lakásunk, több szabadidőnk (néha ennek ára van..) tudjunk elmenni egyre messzebbi helyekre, bővüljünk, lássunk világot, stb.. Ehelyett azt látom, a nő az ostoba. Játszmázik, próbálja a semmirekellő "problémákkal" telesz*rni a kapcsolatot. Jól látod, kit érdekel ki néz rád ha vele vagy? Ez egy igazi probléma számára? Mi lenne ha építkeznétek mondjuk? Óvodás szint agyilag, saját magán kívül őt sem érdekli semmi, pláne ha másokhoz méreget. Szerintem az önbecsélése ápolásán kívül többet nem tudsz kihozni belőle, úgyis elhagy majd 1 olyanért akik nőkkel veszik körbe magukat.
2018. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Első, remélem ezt nőrokonaidnak is így tolod. :/ Azért mert pár pitsa erre van szocializálva, nem kéne ócsárolni a nőket.


Kérdező, megérdemlitek egymást...


" Végülis egy férfi mit akarhat egy nőtől? Egyértelmű! Mert barátkozni biztos nem" Te is ugyanolyan primitív vagy.

2018. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Én alapból össze se jönnék egy olyan félreszocializált, korlátolt emberrel, aki a másikban nem az embert nézi, hanem a nemiszervet. Baromi primitív hozzáállásnak tartom.
2018. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 peca1000 ***** válasza:
65%

Mert így úgy érzi, hogy nem vagy valami jó pasi, ha nem mozdulnak rád más csajok, és ez milyen már! :)


Neki az kell, hogy irígyeljék a pasija miatt, ezzel üzenve a többi nőnek is, hogy ő biztos szebb náluk.


Ha ezen hisztizik, dobd ki a fenébe.

2018. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Vagy csak furcsalja a dolgot😀

Alamuszi nyuszi nagyot ugrik

Ez olyan hogy olyan emberek a legnagyobb hütlenek akikböl sose nezned ki

Nah az exem is ilyen volt😆

Tüzbe tettem volna erte a kezem,soha semmi gyanus nem volt

Nem volt a nök kedvence

De aztan megis😃

Viccet felreteve nem tudom mi baja a nödnek😃

Elkene vele beszelgetned

vagy intezz egy ismerös csajt h nyomuljon rad elötte

aztan megnezzük mit reagal ra😁

Lehet ilyen szituban kitepne a csaj összes hajat

2018. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

No vagyok :) ebben annyi van, hogy nyilván nekünk ösztönösen vonzó ha a “pasink” ( nem szeretem ezt a szót) vonzó más nők szemében is, ezáltal nekünk meg jobban kell. DE! Ez max addig van, amíg ismerkedesi fázisban vagytok, normál esetben . Ha őszinte alapokon van a kapcsolat, nem érdekelnek ilyesmik. Szóval valami tényleg nincs a helyen...

örülni nem fog neki ... :D azt várhatod. Ahoz komolynak kellene lenni, és valóban szeretni.

2018. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!