Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dobnád a kapcsolatod, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobnád a kapcsolatod, ha úgy éreznéd, hogy találkoztál az igazival?

Figyelt kérdés
2018. szept. 28. 16:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
Igen
2018. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az igazival akkor találkozik az ember, ha hiányérzete van a jelenlegi kapcsolatában. Megnézném, mennyi áldozata lenne a dolognak. Ha a jelenlegi párom az áldozat, azt nézném, hogy akkor is áldozat lesz belőle, ha majd gyütt élünk szerelem, szeretet nélkül és szenvedni fog attól, hogy nem akarok hozzábújni, átölelni, nem jó vele a szex... De ha az áldozat azzal jár, hogy éhezni, fázni fog, akkor nem biztos, hogy meg tudnám tenni. Ha ennek gyerek, kutya eshetne áldozatul, akkor sem dobnám. Viszont a gyereknél azt is nézni kell, hogy két depressziós szülőnél százszor jobban jár két boldoggal, ha külön-külön is.
2018. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Lépnék.És csakis előre.
2018. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

most nem járok senkivel, de lehet.


Ha a régebbi kapcsolataimra viszont visszagondolok, akkor 100%.

2018. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
"ha úgy éreznéd, hogy találkoztál az igazival" - akkor amiben/akivel most együtt vagy nem az igazi. Mi a kérdés a továbbiakban? ...
2018. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"beletörődtem, hogy soha nem fogok olyat találni aki 1) hasonlóan lát dolgokat, mint én ill. elfogad a hülyeségeimmel együtt 2) a vonzalom kölcsönös 3) külsőre is bejön, és az egész személyisége megfog.

Erre most itt van."


Miért a mostani palidra melyik nem illik rá?

2018. szept. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igazából ha nem dobod, akkor tönkre fogod tenni. Mert keresni fogod benne a hibát, minden apróságot észre fogsz venni. Tehát ígyse-úgyse maradtok együtt. És ha nem az igazidat választod, lehet, hogy egész életedben bánni fogod.
2018. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Eleve nem lennék senki olyannal együtt, akit nem éreznék "igazinak". A kapcsolatfüggést meghagyom másoknak.
2018. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy és mióta vagytok együtt a pároddal?

Attól tartok hasonló helyzetben vagyok :( 3 hónapja örlődöm, egyre rosszabb. Azt hittem csak fellángolás és elmúlik.

2018. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
35 vagyok és 3 éve.
2018. okt. 21. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!