Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mivel lehet titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mivel lehet titeket elüldözni?

Figyelt kérdés

Nekem ez nagyon megy!

Szeretném befejezni.

Segítsetek!


2018. szept. 29. 19:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
A Despacito c. számmal többek között,amint elindítod én már ott sem vagyok.
2018. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
A barna segglyukakkal
2018. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%

Sokmindent leírtak már, én csak hozzáteszem, hogy engem többek közt azzal is amikor valaki lemegy pincsibe, vagyis amikor annyira mindenben a kedvemben járna, hogy már nincs saját akarata, ő neki nem kell semmi csak ami nekem, nem tetszik semmi csak ami nekem, mindent én mondjak meg, döntsek el stb. és teljesen alárendelté teszi saját magát..

Remélem érthető lett mire gondolok

2018. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
Nyávogsz, manipulálsz, lusta vagy, gőgös, akarnok, pletykás, net és/vagy telefonfüggő, gyakorlatiatlan, hűtlen, gyerekes, céltalan, kritikus attitűdű, rideg, egoista, tudatlan, műveletlen, tanulatlan, igénytelen. Ilyesmikkel.
2018. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Panaszkodással.

Hogy ha hazaérsz, és első dolgod, hogy szidod a kollégáidat, anyàdat, testvéred, a boltost. Közben meg sem kérdezed, hogy én hogy vagyok. :)


Engem 4 év után ez üldözött el, pedig a legszebb szavakkal időben jeleztem, hogy ez így nem egészséges.

2018. szept. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%
#15 nem tudom, engem pl. kifejezetten vonzott, amikor a barátnőm elkezdte szidni, ócsárolni a boltost, munkaadót, kormányt, aki eszébe jutott :D pláne hogy még igaza is volt.
2018. szept. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

#15 vagyok.


Szerintem is jó dolog, ha a párunk bízik bennünk annyira, hogy nekünk mondja el azt, ami a lelkét nyomja.


De ha ez a probléma már olyan súlyossá lép elő, hogy minden beszélgetés csak a panaszból áll, az nagyon nem jó. Mi ide jutottunk, és sajnos nagyon fájt, hogy egyszer sem kérdezte meg, hogy én hogyan érzem magam. Nagyjából két hetente bedobott egy "Mi volt a munkahelyeden?" kérdést, megvárta két mondatomat, majd ismét magát helyezte előtérbe.


Pedig az első 2,5 évben nagyon szerettük egymást, az utolsó 1,5 évben történt ez az átállás a saját maga központba helyezésére.

2018. szept. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
15: akkor te mitől vagy különb, hogy azért ment az agyadra, mert nem te voltál az első?
2018. szept. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Látom, nem fogtad fel :)


Nem első akartam lenni, hanem egyenrangú partner.

2018. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!