Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6,5 hónapos kismama vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6,5 hónapos kismama vagyok, a párom hetente 1-2 alkalommal kimarad esténként bulizni. Ez igy mormális dolog szerintetek?

Figyelt kérdés
Előtte együtt jártunk bulizni. Sokat veszekszünk emiatt, konkrétan minden héten, egyre jobban el vagyok keseredve. Neki az a hozzáállása, hogy sajnálja de erre szüksége van és megváltozik a helyzet, ha megszületik a kicsi. Én meg azt érzem, ugyan még nem született meg, de így is jelen van már az életünkben, és nincs szükség arra, hogy a leendő Apuka a munkába, majd a szórakozásba ölje minden energiáját, itthon meg úgy érzem, hogy csak feltöltődni, pihenni jár haza. Ha megkérem, segít itthon, de magától már nem, magától nem szervezi az itthoni teendőket. Ennek tényleg így kell történnie? Köszönöm a hozzászólásokat.Hozzátenném, hogy ha ez havonta 1-2 alkalom lenne, akkor nem lenne vele semmi problémám, de így már utálattal várom minden hétvégénket, mindig ugyanaz a lemez :(
2018. szept. 29. 22:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én kétgyerekes anyukaként is eljárok heti egyszer szórakozni. Ugyan nem bulizni, hanem a szaunába lazulni, fecsegni az ottani társasággal. A lényeg ugyanaz: a férjem intèzi a fektetést. Soha nem merült fel eddig, hogy ez probléma lenne. Te miért nem mozdulsz ki? Ha nem vagy fekvésre kötelezve, Te is menj el barátnőkkel, ismerkedj meg más kismamákkal.
2018. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!