Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válófélben lévő párral másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben lévő párral másnak is nehéz? Az exével eljáttszák a boldog családot a gyerek miatt. Nekem ez meg hogy essen?

Figyelt kérdés
2018. szept. 30. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Neked kuss a neved, vagy tovabb allsz. Normalis esetben a gyereke mindig elso hely lesz. De az is megeshet, hogy te csak valami nosteny potlek vagy, de emberkent a felesege az elso a szemebe. Mondom...csak megeshet.
2018. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek/ek miatt sosem lesz vége köztük a kapcsolódásnak, az első szorosabb időszakban főleg amíg kicsik a gyerek/ek elég fura és nehezen viselhető helyzeteket is tud teremteni. Volt rá példa, hogy pont emiatt volt feszültség közöttünk, pedig elég higgadtak és átbeszélősek vagyunk mindketten. Sok év kellett hozzá, hogy már ne legyen fura érzés ha a régi feleség telefonál és nevetgél.
2018. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az alatt, hogy válófélben van?

Ha elköltözött, akkor szokj hozzá, hogy a gyereke örökké az marad, és az exe az anyja. Így marad ez a jópofizás.

Viszont van az, aki csak mondja, hogy válófélben van, de eszébe sincs költözni se, nem hogy vàlni.

2018. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Viszont van az, aki csak mondja, hogy válófélben van, de eszébe sincs költözni se, nem hogy vàlni"


Tudom. Néha ezért (is) érzem magam idiótának.


A válás folyamatban van, mert az exe csalta, aki át is költözött az új párjához, de visszajár a gyerekhez meg a páromhoz.

Én máshol lakom. A saját házamban. Szóval azt se tudom mit csinálnak együtt, meg milyen gyakran.

2018. szept. 30. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!