Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ennyire rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ennyire rosszul magam, ha arról van szó, hogy ki tetszik a páromnak?

Figyelt kérdés

Mármint híres emberek közül...?

Akaratlanul is összehasonlítom magamat xy nővel, és tudom, hogy én sosem lehetek olyan...

Biztos baromira ocsmány vagyok hozzá képest...


Túl lehet magamat tenni ekkora önbizalomhiányon?


2018. szept. 28. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
A sekélyes ember gondolkodik így ahogy te. Már ne is haragudj. Akinek az egész élete a külsőből áll, aztán csodálkozik, hogy vénségére meg egy megkeseredett, tiszta ránc, öreg ember lesz, aki gyűlölködik mindenre és mindenkire, akit szeretnek, és aki tartozik valahová. Ha meg ez az illető telt, akkor még jobban, ezért sokkal jobban öregszik, mint a jólelkű és vidám emberek, akik élik a kis életüket:D
2018. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Eleve önbizalomhiányosan nem is érdemes belevágni egy kapcsolatba.

A híres emberek párkapcsolatai sem tökéletesek ám.

Én Liv Tylerbe voltam szerelmes, mielőtt megismertem a párom,és mit ad az ég,a párom nagyon hasonlít rá,mindazonáltal nem a külseje miatt szerettem bele.

Szerintem ha elfogadnád magad olyannak, amilyen,sokkal egyszerűbb volna.

Honnan tudod amúgy, ki tetszik a párodnak?

2018. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Koncentrálj arra te miben vagy náluk jobb. Lásd meg a hibàt ezekben a hírességekben.
2018. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert önbizalomhiányos vagy. Ha szükséges alkalmanként járj el pszichológushoz. Egészséges ember nem féltékeny egy piedesztálra emelt, elérhetetlen sztárra. Biztos neked is van aki tetszik.


Amíg nem túlzó a rajongás egyáltalán nem zavart, hogy a páromnak tetszik egy egy híresség.

2018. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!