Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan illik, nem akarom állandóan autóztatni magam?

Figyelt kérdés
Nekem is és a barátomnak is van jogosítványa. Kb 10 percre lakunk egymástól, 2 külön városban. A kapcsolatunk elején szinte mindig lejött értem és elvitt A-ból B-be. Láttam szívesen teszi, pedig én nem is kértem. Sőt, mindig elleneztem ezt, mert nem vagyok az a kihasználós, eltartott típus. Mindig megálltam a saját lábamon és egyáltalán nem igénylem ezt a fajta viselkedést sem. Mostanában azt vettem észre, hogy amióta párszor tömegközlekedéssel mentem el hozzá, azóta az autós témát nem ajánlja fel. Ha szóba hozom akkor tagadná, hogy neki terhére lenne-e ez az egész. De én még is úgy érzem hogy igazam van. Nem tudom, hogy köthetnék efelől kompromisszumot. Nincs bajom a tömegközlekedéssel, csak mostanában megváltozott kicsit a hozzáállása.

2018. aug. 19. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Már nem akar meghódítani, ezért nem ugrál.
2018. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nem jössz be neki.
2018. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vége a beetetési időszaknak-ezt így hivják:DD
2018. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"egyáltalán nem igénylem ezt a fajta viselkedést sem." - ha jol hangzik leirni, akkor valoban viselkedj is igy, mert egyelore leirtad, hogy neked x dologra nincs szukseged mert te ilyen független phasza csaj vagy, aztan meg jon egy ilyen kerdes :"))).
2018. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A probléma nem érthető. Vagy a kérdés van rosszul feltéve vagy zavar téged, hogy nem hoz-visz. Szerintem a helyes krédés így hangozhatott volna: Mostanában azt vettem észre, hogy kevéssé jár kedvembe a barátom. Szerintetek ez mit jelenthet?


Különben azt jelenti, ha csak pozitívan nézzük és nem feltételezzük, hogy másokat furikáz, hogy a fickók jelentős részéhez hasonlóan már nem akar annyira a kedvedbe járni, mert úgy érzi, hogy el vagy neki köteleződve, így kevesebb erőfeszítéssel is megtarthat. Sajna ebbe a hibába rengeteg fickó beleesik, a nők (a te) feladatod, hogy tájékoztasd tévedéséről:)

2018. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!