Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferjem allandoan pakolgatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem allandoan pakolgatja a cuccaim, mar tobb vitank volt ebbol. Tulreagalom?

Figyelt kérdés
Mult heten volt utoljara egy vitank, mert semmit nem talalok ott, ahol hagytam, mert mindent atrendez, pakolgat, ami szerinte kacat, kerdezes nelkul kidobja- akkor azt mondta, nem nyul tobbetvsemmihez, ami az enyem. Ma reggel egy regebbi magazint akartam atlapozni, sehol se talaltam, mire kiboki, hogy a tegnap kidobta. Nagyon ideges lettem, hogy mar semmit sem tehetek le ebbe a hazba, mert mindennek ott van a helye, ahol o akarja, megfogadtam, hogy en is kidobom a horgaszbotjait meg minden cuccait, ami szerintem kacat es ha neki csak az a rend amit o csinal, akkor elkoltozom es lakjon egyedul. Annyira felhuzott, hogy hihetetlen....
2018. okt. 1. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Ezt sajnos nektek kell megbeszélnetek!

Elhiszem, hogy idegesít az állandó pakolásmániája, de ez csak kommunikációval orvosolható, és nem horgászbot kidobálással...

2018. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mar ezerszer megkertem, hogy ne nyuljon a cuccaimhoz, ha nem birja megallni, hogy ne hagyja ott, ahova tettem, o meg ezerszer valaszolta azt, hogy oke, tobbet nem. Par napja volt az utolso vita, erre tessek...
2018. okt. 1. 09:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fú, ez tényleg rohadt idegesítő lehet. Alapból a normális kommunikáció híve vagyok, de mivel írod, hogy nála aztényleg nem használ, szerintem én is azt csinálnám már, hogy véletlenül kidobnék pár cuccot, amit szeret, "azt hittem, hogy nem kell már" szöveggel. Hátha abból ért.
2018. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg simán jó, ha te is kidobéod, elpakolod a cuccait. Ha a szép szóból nem ért, akkor kóstoltasd meg vele amit ő főzött. Abból talán ért makd, ha a saját bőrén tapasztalja.
2018. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

Höl a kölcsönös tisztelet és szeretet ebben a házasságban? Én nem javaslom a "visszalövést".

Inkább el kellene beszélgetned a férjeddel -higgadtan-, miszerint ez téged bánt (nem kifejezetten az X. magazin kidobása, hanem a kérésed figyelmen kívül hagyása). Akár házassági tanácsadó bevonását is megfontolhatod. Nem szégyen.


Ez célravezető lehet. A bosszú nem az.

2018. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

A pasidat az idegesíti, hogy trehány vany. Nő létedre. Így már duplán gáz.

Ne ide írkáld a hülyeségeidet, hanem kezd rendbeszedni a dolgaid!

2018. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Én azonnal kilépnék ebből a kapcsolatból. Legalábbis, ha nincs gyerek.

Hozzáteszem: férfi vagyok, gyűjtögető hajlamú ("valamire még jó lesz ez"), és nagyon nehezen válok meg tárgyaktól. Feleségem pontosan tudja, hogy ha bármit ki akar dobni, akkor előtte meg kell beszélnie velem. Néha vitázunk ezen, hogy szerinte kacatokkal van tele a műhely, meg az én holmijaimtól nem lehet elférni (én ezt másképp látom) :-). Mindenesetre a végén igyekszünk kompromisszumra jutni, van, amit kidobok, van, amiben ő enged.

De olyat, hogy a hátam mögött kidobja a holmijaimat, olyat soha nem tenne. Abból óriási botrány lenne.


Fölmerül bennem a kérdés: fokozatosan lett ilyen? Vagy már kezdetek óta ilyen volt? Nem ismerted meg eléggé, mielőtt összeházasodtatok?


Ha nem akarsz válni (pl. mert van gyerek), akkor legyen neked saját szekrényed, ahová azt raksz be, amit akarsz. Ő oda ne is nézzen be, egyszóval ott azt őrzöl meg, amit akarsz. Akkor csak arra kell ügyelned, hogy elöl ne maradjon, bár én még ezt is túlzásnak tartom, hogy minden holmimra szigorúan vigyáznom kell, hogyha elöl marad, azonnal eltűnik a kukában örökre.


Nálam egyébként az együttélés minimuma, hogy ha bármit ki akarok dobni, amihez neki kicsit is lehet köze, akkor megbeszélem vele.

2018. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Még egy gondolat.

Az, hogy valaki netán trehány és szét hagyja a holmijait, az egy másik kérdés.

Ha mondjuk tele van az asztal a holmijaival, akkor összébb rakom, legrosszabb esetben máshová rakom, de semmit nem dobok ki. Elrakáskor vigyázok arra, hogy ne gyűrődjenek meg, ne legyen bajuk, ne keveredjenek össze (ha pl. iratok vannak kirakva).

És persze csak azt rakom odébb, ami nekem útban van, nem kezdek el rakodni a holmijai között.

Tisztelni kéne a másik személyiségét annyira, hogy a saját holmijait rá bízom, hogyan tárolja (ameddig nekem nincs útban).

2018. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ilyen volt mindig. Mivel katona, kicsit tulzasba viszi a rendrakast. En sem vagyok rendetlen, csak epp nem tartom fontosnak, hogy a tusurdo a furdoszobaban a cimkevel az ajto fele alljon

Gyerek meg csak a pocakban van :) viszont amugy sem hinnem, hogy ez valook lenne, csak ezzel a dologgal nagyon idegesito tud lenni :(

2018. okt. 1. 12:16
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolso, ott a pont! Csak ennyit szeretnek, hogy ne legyen nekem kotelezo ott keresni a dolgaimat, ahol SZERINTE a helye van
2018. okt. 1. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!