Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig fognak még "kísérteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fognak még "kísérteni az exeim"? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok egyedül, előtte egy másfél éves, majd egy pár hónapos kapcsolatom volt. Egyrészről évezem a szingli létet, de gyakran bevillannak képek, helyzetek, arról az időből, amikor valamelyikükkel boldog voltam, és hiába tudom, hogy egyik sem hozzám való, és nem is kezdeném egyikkel sem újra, mégis rámtörnek ezek. Egy-egy gesztusuk, tulajdonságuk, vagy egy alkalom amikor jó volt együtt és ilyenkor hiányzik, h legyen valakim miközebn most nem szeretnék kapcsolatot. Másnak is van ilyen? Mennyi idő kell h elmúljon ahhoz, h semlegesen gondoljak rájuk? Nem is tartom velük a kapcsolatot, mert kudarcok voltak nekem és nem szeretnék velük találkozni, még véletlenül összefutni sem.
2010. jún. 23. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak az idő tudja megváltoztatni, erre nem lehet mást mondani. Gondolom fiatal vagy még, hány éves vagy? Akkor talán jobb választ tudnék adni.
2010. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18
2010. jún. 23. 13:59
 3/9 Beviz Elek ***** válasza:
78%

Meddig? Jó kérdés!

Életem egyetlen szerelmével több mint 3 éve szakítottunk. Abból 2 évig nem láttuk egymást. Összefutottunk, a régi érzelmek előjöttek, újra megpróbáltuk, nem ment, de minden kezdődik előlről.

Nem akarlak elkeseríteni, de sokszor elő fog még jönni. Sőt! Sokszor úgy, hogy mással vagy éppen és eszedbe jut, hogy a "nagy Ő"-vel milyen volt...

2010. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sosem fognak eltűnni az életedből. De gondolj bele, talán nem is kell elfelejtened őket :)

Én is pont így érzek, csak pár évvel vagyok idősebb nálad.

Úgy vagyok vele, hogy inkább belenyugszok, hogy mindig is a fejemben lesznek azok, akiket szerettem. Mert nem tehetek mást. És szerintem ezen az idő sem fog "segíteni".

Attól szerintem még lehetsz boldog, hogy gondolsz rájuk. Valahol ők is boldogságot okoztak egyszer, inkább gondolj ezekre. Nálam az az egy baj van, hogy a szép emlékek mellett mindig ott a keserűség. Talán azért, mert még nem léptem túl a dolgokon.

2010. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Timi: ) ***** válasza:

Miért akarnád elfelejteni azt ami jó volt?

Ezeket tartsd meg,úgy nevezzük őket szép emlékek:)

Én úgy gondolom,ezeket nem lehet elfelejteni,és ezzel semmi gond nincs.

Majd lesz más,ne bánkódj azon,hogy elmúlt,mert oka van annak,hogy vége lett.

Most egy kis szeretetre,törődésre vágysz és merengsz a múlton,ezeken inkább mosolyogj és ne szomorkodj.

Mindenkinek vannak ilyen emlékei és lesznek is.

A rosszakat elfelejtjük" a jók megmaradnak.

Amint lesz új párod,másképp fogod gondolni,nem lesz annyi időd merengeni és eszedbe sem fog jutni,hisz ott lesz melletted az új pasi,akivel új közös emléketek lesz.Kívánom legyen minél több jó!

Menj barátnőzz,csavarogj,élvezd szingli életed!

23/L

2010. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat gondolkodsz. "Miért nem működne, nem illünk össze stb stb..." Pedig az érzéseken nincs mit gondolkodni... Nem akarsz kapcsolatot. Miért nem? Olyan szörnyű látni, mikor valaki önmagát "erőszakolja meg". :) Tipikus szingli gondolkodás. Talán érdemes lenne kicsit érzelmesebbnek lenni, és teret engedni az érzelmeknek is... Ha lelked mélyén szereted valamelyiket is, vagy hiányzik, akkor érdemes felvenni a kapcsolatot.

Előző barátnőm is ilyen volt (mint Te). Állandóan magányos azóta is, csak mert olyan nagy az egója és a szabadságérzete. Pedig tudom, hogy hiányzom neki. "De nem, ez nem működik, nem illünk össze." Hát jólvan, akkor maradj morcos vénlány, aki vár a tökéletes szőkehercegre, szivi. :)

Szóval a lényeg, hogy ne gondolkodj túl sokat. Csak magadat fosztod meg egy újrakezdéstől, vagy egy pozitív csalódástól. De Te tudod.


23f

2010. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Csak pár hónapja vagyok egyedül, és a legutóbbi kapcsolatomban azt éreztem, h nagyon szeretnék kicsit egyedül lenni, h megtalálni önmagam, mert csak átverem a másikat és magamat. Azt se tudtam már ki vagyok én, mert egyik kapcsolatból menem a másikba és állandóan valakivel csiszolódnom kellett. Van egy ilyen oldala a dolognak. A másik, h ezek a fiúk tényleg nem voltak jók nekem, egyszerűen rossz irányban változtam mellettük, az elsőnek azóta rég kapcsolata van(és egy papucs) a második meg egy tényleg elviselhetetlenül morcos alak. Nem őket álmodtam meg magamnak. Mégis hiányoznak a boldog pillanatok. Fura egy dolog ez
2010. júl. 1. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor kicsit jobb megértem a dolgot. De azért vigyázz az ilyen "meg akarom találni önmagamat"-típusú kijelentésekkel, mert (talán neked) jól hangzanak, de semmi konkrét jelentésük nincs. :D Legfeljebb az, hogy én most durcás vagyok a világra, meg kiábrándultam. Önmagadat igazán megtalálni csak más mellett lehet. Ezt soha ne feledd.


23f

2010. júl. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) oké :)
2010. júl. 1. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!