Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek, félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, félek hogy válás lesz a vége, bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, egy egészség kapcsolatban, az egyik fél ha haza ér, elmeséli a napját, vagy ha dolga akad, elmegy valakihez szól. Páromnál ez már a második eset, de most akadtam csak ki az utóbbi esetnél. Rokonoknál voltunk, ő felállt hogy elmegy cigiért. Félórával később már kislányunk nagyon nyűgös volt, felhívtam majd jött is. Előtte beszélt egy lánnyal, amit pont láttam, és délután kérdeztem miért hívják rá a rendőröket, azt mondta olvassam el. Na ott tudtam meg hogy neki vitt cigit meg elvitte őt is cigit venni. Megkérdeztem miért nem mondta, hogy oda megy. Mert ő nem tartozik nekem elszámolással, nem kell mindenről beszámolni. Mondom ezt mondhatta volna, mert ha mástól hallom véletlen hogy látták egy lánnyal kocsikázni rosszra gondolok. Meg nem értem miért kellet elhallgatni? Mostanában nagyon úgy érzem mi a családja csak a kis élete útjában vagyunk. Mondtam neki, inkább hagyjon el mintsem hogy titokban járkáljon el, meg titkolózzon. Szerintetek? Velem van a gond igaz? Vagy azért talán kicsit igazam is van?
2018. okt. 2. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell neked egy ilyen férfi?
2018. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt valami gubanc van. Ha hibási vagy akkor leginkább azért mert hagytad idáig fajulni a titkolózását. Vagy anno szemet húnytál fölötte.

A másik hogy ezt meg kell tanulnotok megbeszélni és megértetni vele, hogy az hogy szól és az hogy magyarázattal tartozik 2 külön dolog.


De én azt érzem hogy érzelmileg már rég eltávolodott tőled. Olyan mint egy lázadó kamasz aki nem akarja elmondani otthon hogy ő már cigizik és iszik, mikor eljár otthonról.

2018. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csal, és már nem is érdekli, ha kiderül. Korábban nem tűnt fel, hogy ennyire elcsúsztatok egymás mellett? Ez egy folyamat, ami nem két nap alatt zajlik le, ti pedig a végéhez értek lassan.

Szoktatok nyíltan és őszintén beszélgetni? Őszintén megisztjátok egymással az érzéseiteket, vagy csak áltek egymás mellett?

2018. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem. Elvitte a kislányt cigit venni...aha.
2018. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat már most megérett a válásra. Bár jobb lenne rendbe tenni mivel gyerek is van de a hozzáállásából nem igazán hiszem, hogy ez megtörténik.

Egy családos férfi ne ugráljon más nőnek cigit venni meg ilyesmi, főleg ilyen körülmények közt. Mert itt nem egy ismerősnek való segítségről van szó hanem egy másik lány óhajának teljesítéséről. Ez nemigen fér bele egy jó kapcsolatba. Főleg ha még nem is tartja fontosnak megemlíteni és úgy áll hozzá, hogy ő nem tartozik elszámolással. Mert akkor Te legközelebb elmehetnél valami pasinak megfőzni mert miért ne? És nem kell elszámolnod, hogy kivel mit csinálsz...biztos tetszene neki.

Nem benned van a hiba...ez a dolog az ő sara. De, hogy ez a kapcsolat hogyan vált ilyenné arról lehet Te is tehetsz, nem tudom. Akár passzívan, azzal, hogy hagytad elmérgesedni a dolgot, nem álltál a sarkadra, nem folytottad el csirájában az efféle dolgokat. Persze lehet nem így van és rosszul látom, ennyi infóból ezt tudom írni.

2018. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Komolyan olyan viselkedés ez mintha 18 évesek lennétek....


Ti házasok meg gyerek? erre is mondják, hogy gyereket a hülye is tud csinálni....összeházasodni meg a leghülyébb is.


Én nem akaorm elhinni, hogy itt korábban már nem voltak problémák vagy csak te nem vetted észre.

2018. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!