Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Nektek, miért lényeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek, miért lényeg ez annyira nektek?

Figyelt kérdés
Hogy az adott nő,akivel ismerkedtek majd a későbbiekben főzzön-mosson-takaritson rátok. Miért lényeg ez??! Mindegyik pasi eddig ezt várta el!!
2018. okt. 2. 13:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
Azért mert mi meg majd nyírjuk a füvet, hasogatjuk a fát, lefestjük a kerítést, összerakjuk a gyereknek a homokozóját, felszereljük a hintát, kicseréljük a kocsin a gumikat, stb. Igenis vannak női és férfi munkák...
2018. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%

Mert elég sokat dolgozok és jól is keresek, szal egyértelmű, hogy neki kellene megoldani, mert délután 4-kor már otthon van.

Másrészt ő lesz otthon a gyerekkel.

Mit fog neki enni adni?

Chipset?

Ne haragudj meg, de saját magad szegénységi bizonyítványa, hogy neked ez nem természetes.

2018. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Honnan veszrd 2es ,hogy ő lesz otthon 4óra után??! Mivan ,ha 12órázik,ha??!
2018. okt. 2. 13:35
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
Ez ösztönös, ahogy nektek is az, hogy a férfi magas, sikeres, talpraesett legyen, mi is egy gondoskodó, "anyának való" nőre vágyunk. Számomra inkább az a kérdés, hogy nektek ez miért lett alantas, lenézett dolog, illetve, hogy miért inkább más nőknek hisztek ebben a kérdésben, mikor a férfiak többsége elég egyértelmű állásponton van.
2018. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes helyeken ismerkedhetsz, a férjemnek természetes, hogy ugyanolyan arányban kiveszi a részét a háztartásból, mint én - NEM besegít, hanem magától, unszolás nélkül megcsinál bármit. Élt egyedül, tudja mivel jár egy háztartás és nem derogál neki takarítani. Ha nem így gondolkozna, egész biztosan nem lennénk együtt, nem lennék hajlandó senki kedvéért munka után beállni cselédnek és pótanyunak.
2018. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Rossz férfiakkal ismerkedsz. Nem minden férfi ilyen. A szüleimnek a házimunka is közös, mondjuk panelban élnek, nincs kert, szóval nincs hol füvet nyírni meg homokozót összerakni... Apámnak sem törik le a keze a főzéstől, öcsém is megfőz magának, be tudja rakni a ruhát a mosógépbe, be tudja kapcsolni a gombot, és utána ki tudja teregetni a kimosott ruhát, képes eltakarítani maga után. Nem is értem, hogy azok a férfiak, akik ezt a kiszolgálást elvárják, azok mégis milyen családban nőttek fel? Anyuka kinyalta a fenekét az egész családnak?

Manapság a nők is dolgoznak, tehát hacsak nem eltartott egy nő, a házimunkának is közösnek kéne lennie. Mellesleg én munka mellett ellátom a saját háztartásomat nőként egyedül, egy férfitól elvárom ugyanezt az önállóságot. Az nem kifogás, hogy x évente egyszer ki kell tapétázni meg festeni, vagy évente néhány alkalommal fel kell fúrni valamit. A házimunka mindennapi dolog.

2018. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
11%

Mert ha neked ez büdös, akkor keresd meg minden hülyeségemre a pénzt, én meg majd amellett, hogy megcsinálom a házimunkát, szépen eltapsolom neked :)

32/f

2018. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
7%

"Honnan veszrd 2es ,hogy ő lesz otthon 4óra után??! Mivan ,ha 12órázik,ha??!"


Akkor nem dolgozik mindennap.

2018. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Vicces, hogy egyesek számára megalázó, hogy önálló felnőttként kéne élniük. :-) Nem minden nő akar eltartott lenni, van, aki szereti a munkáját, a hivatását.
2018. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Akinek nem inge...

Én csak a kérdezőnek próbálok segíteni. A kérdezőnek van egy problémája, de ez nem jellemző mindenkire, erre próbáltam felhívni a figyelmét.

2018. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!