Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valakit ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakit ennyire durván félreismerni?

Figyelt kérdés

Külföldön élek december óta, és január elején ismertem meg a barátomat (9 hónapja). Nem indult túl komolynak a történet, aztán áprilisban mégis összeköltöztünk, és azóta teljesen jól megvoltunk kisebb-nagyobb veszekedésekkel tarkítva. Róla azt kell tudni, hogy válófélben lévő pasi 3 gyerekkel, olasz-sri lankai állampolgár. Kicsit zűrös eset, erre most jöttem rá, de mindig azt mondta, hogy én vagyok az ideális nő számára, jobbat nem is kívánhatna. Megbeszéltük, hogy ő is meglátogatja az anyját Olaszo-ban a hétvégén,én pedig a családom egyik felét Németo-ban. Hétfőn mindketten visszajövünk ebbe a fővárosba. A barátom azonban másfél napig nem jelentkezett, elérni nem tudtam, majd vasárnap telefonon közölte, hogy ő Sri Lankára megy végleg. Mintha még nevetett is volna a telefonban. Én teljesen összeomlottam, de visszarepültem a közös lakásba, ahol megdöbbenve láttam, hogy mindent kipakolt és elvitt. Egyetlen jelét nem mutatta, hogy mire készül, de így utólag tudatosan megtervezte az egészet, hogy fog lelépni. Felmondott a munkahelyen, lakbért már nem akarta kifizetni, telefonszámot váltott, és pontosan tudta, mikor nem leszek itthon, hogy elvihesse a cuccait. A barátaim szerint sehová nem utazott el valójában. Erre a gerinctelenségre úgy gondolom, senki nincs felkészülve. Igazából egy fantommal éltem-aludtam együtt eddig, aki úgy eltűnt, mintha sosem létezett volna. Elérni nem lehet, csak a viber üzeneteit olvassa, de semmire nem reagál ...

Szerintetek?


2018. okt. 2. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Feküdj le aludni. Holnap iskola. Ez egy közepes Fejos Eva regeny bemutatoja.
2018. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :-(
2018. okt. 2. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán félrelehet ismerni valakit... én 3 évig voltam együtt valakivel úgy hogy a végén úgy viselkedett mintha sosem ismertem volna ezt az embert... de az én hibám volt, hogy annyira elvakított a szerelem, hogy nem láttam a rózsaszín ködön túli énjét... :/
2018. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én hibám is.
2018. okt. 2. 23:55
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Egy embert akkor ismersz meg ha ismered a családját és a kultúrális hátteret ahova tartozik. Mondani bármit lehet de a tettei határozzák meg az embert. Te nem félreismerted hanem nem ismerted meg.

Olyan férfival kezdj akinek a gyökerei ott vannak, vagy itthon. Ennyire eltérő kultúráéis közegből érkezőt még évek múlva sem fogod ismerni. Én nem hiszek abban hogy két eltéró kultúra összefér, legfeljebb tolerálni képesek egymást.

2018. okt. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

Ne hari, de pontosan ezért, és hasonló dolgokért nem hiszem hogy különböző kultúrák együtt tudnak harmonikusan élni.

Én ausztriában vagyok, nem tudnám elképzelni egy osztrák nővel a dolgot. Ott vannak a nyelvi problémák is ugye, meg különböző kultúra. Pedig egyébként kedves emberek, legalább is itt tirolban.


De amúgy megcsinálja ez egy magyar is, sőtt, még cifrábbakat is láttam, hallottam sajnos...

2018. okt. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van erre egy kifejezés: Elment gyufáért.
2018. okt. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!