Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnatok, ha a pasitok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnatok, ha a pasitok a jelenlétetekben mas csajokat stírölne eleg durván?

Figyelt kérdés
Felkapja a fejet, ha egy cicababat lat, utana is fordul, es bámulja,miközben ott vagy mellette. Közben esküvőt akar, gyereket..stb.
2017. máj. 27. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Olyankor ki kell a pasit buz@erálni a világból. Ha jól csinálod felhagy vele végleg,de esélyes hogy téged se fog többé még bottal se.

Fogd fel úgy hogy még tart a lelkesedése.

2017. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem az a kérdés, hogy mi mit szólnánk, hanem te... Neked ez így jó?

Ha mi azt írjuk, hogy áh, ezzel nincs baj, akkor lenyeled és nem látod gáznak?

A Te életed, te érzed, hogy neked ez belefér még vagy nem...

2017. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát engem eléggé zavarna, ha cicababákra csorgatná a nyálát, mivel én teljesen más típusú nő vagyok. Persze lehet védekezni azzal, hogy "hűséget fogadtam, nem vakságot", de azért ez tapintatlan, bunkó dolog, ráadásul felmerülhet bennem a kérdés, hogy minek van velem, ha külsőleg ezeket a lányokat preferálja.
2017. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szólnék semmit. :D

Szép csendben összepakolnám a cuccaim és "Adios, amigo"! ;)

2017. máj. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mond el neki, ha elsőre nem érti, többször is, hogy neked ez rosszul esik.

Egy dolog, higy rápillant másra is, az más ha megáll forog is utánuk.

Jó esetben elégnek kellene lenned, más nőt ennyire nem is kellene észrevennie.

Pláne, ha akár tudja, hogy ez zavar téged.


Beszélj vele erről mindenképp.


(Nekem is rosszul esne, nem viselném jól a dolgot.)


N

2017. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lépnék, le azonnal, aztán hagy nézegesse egyedül tovább az összeset.Ehhez nem kellek én is.
2017. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszer beszeltunk ilyesmirol. O persze nem volt ilyen bunko, csak mellettem eszre-eszrevett valakit neha. Megmondtam neki h legyen szives ha velem van ne alazzon meg igy,hiszen en sem teszem. Ez a kapcsolatunk elejen volt. Igy bő egy ev utan nem lattam h egyaltalan barkit is megnezett volna mar honapok ota. Igaz h megkomolyodott a kapcsolat, es tenyleg nagyon szeretjuk egymast. Amig en azt erzem h en vagyok az elso, addig en jol erzem magam.

Ha ezt csinalja a pasid szerintem nem szeret igazan, es ezt halal komolyan mondom. Nem alazzuk meg a masikat igy, en ugy orrba bsztam volna h elajul, ha valami plazakva utan forog. Anno neki 2 evig egy ilyen tetszett, tipikus aranyaso, penzlehuzo, affektalo utalat, aki mindig nyulszajat vag. Nem ertettem soha h miert en kellettem ha meg elottem is o tetszett neki, de hat "elvileg" pont ezert mert en mas vagyok.

2017. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előszöris igencsak meglepődnék, hiszen nem ebból a bunkó, tapintatlan fajtából való...

Ha mégis sor kerülne ilyesmire, szépen elmondanám neki, h nem baj az, ha észreveszi a szépet, de próbálja már meg kultúráltabban "intézni" a dolgot, az alázásom nélkül. Pár percet simán rászánnék a dolog átbeszélésére, pl mert nagyon jól tudja, h "a másik oldalon" én rosszul vagyok a nyálcsorgató/fejforgató ősemberektől - bocs, férfiaktól -, szóval az illető másik nővel is legyen kicsit tisztelettel...

2017. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én párom a kapcsolatunk elején, (amikor állítólag hulla szerelmes volt) úgy flörtölt egy don pepés kiszolgálócsajjal nem gyengén, hogy ott álltam mellette. A csaj full nem vette fel a dolgot, de erre se vette észre magát. Mikor elfordult a csaj, diszkréten beleboxoltam az oldalába és megkérdeztem, hogy "befejezted?" Aztán kint a parkolóba leüvöltöttem a fejét. Ez kb 3,5 éve volt, azóta nem fordult elő ilyen, de a mai napig szarul esik, ha eszembe jut. Tök megalázó volt.
2017. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Exem is ilyen volt.

Nem véletlenül ex, párszor rászóltam, de nem vette a lapot, én meg összecuccoltam és hazaköltöztem.


A párom érdekes, nem bámul meg senkit, maximum megjegyzi, hogy xy-nak jó alakja van, de ennyi.

2017. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!